Zamek Haga
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Hag's Castle to przygoda, w której można przejść do mrocznego zamku, aby walczyć z siłami zła i innych ciemnych rysów, ale przede wszystkim - orientacji pionowej i klasycznego wyglądu tego, co się dzieje, co w pierwszej kolejności zahaczyliśmy.

Przygotowali grę w studio Switchpilot, dla którego jest to debiutancki projekt, i wydali go w dwóch różnych wersjach, pierwsza to darmowa wersja, druga to wersja płatna, która różni się tylko brakiem reklamy. Co zaskakujące, przy niewielkiej liczbie pobrań darmowej wersji (nieco ponad tysiąc) ponad stu osób pobrało płatną wersję, więc 10% wolało wspierać programistów ... Dobry wynik, oczywiście z punktu widzenia statystyki.


Zgodnie z fabułą, a takie gry nie są kompletne bez fabuły, będziesz grał jako uczeń dobrego czarodzieja, który ucierpiał ze szponów zła czarownica, która ukradła jego smoka, a teraz siedzi z nim w swoim zamku i cieszy się życiem, co jest nie do przyjęcia.

W zamku oczywiście idziesz sam, ale czarodziej nie pozostał obojętny i dał ci cenny artefakt - Księżycowy Miecz! Nie możesz go sprzedać, więc będziesz musiał zabijać potwory w całym zamku, aż dojdziesz do złej wiedźmy i posiejesz ją. Oprócz potworów, które czekają na różnego rodzaju pułapki, fajny design, który jest jak gra z książkami, która dodała animację i całkowicie odmrożony głos, który zaczyna się wściekle za kilka minut ...


Cechy gry:

  • Interesująca fabuła, oparta na szkockich mitach
  • Klasyczny design
  • Ładna grafika
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Są reklamy, wersja bez reklam - płatna
  • Aktorstwo głosowe - mroczne, denerwujące i niestosowne

Konkluzja: jeśli wyłączysz dźwięk, ale nie jest to trudne, gra Hag's Castle może być dla ciebie ekscytującą przygodą, w którą pogrążasz się i nie chcesz wyjść, a jeśli naprawdę ci się podoba, możesz kupić wersję bez reklam;)


Reklama

Pobierz Zamek Haga 1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Ads implementation enhancement
informacje ogólne
wersja 1 (9)
Data umieszczenia 2018-11-08 19:34
rozmiar 82.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Switchpilot na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/10 08:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |