Symulator jazdy po bezdrożach
0 (0)

Symulator jazdy po bezdrożach

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Offroad Cruiser Simulator zdecydowanie nie jest wyścigiem, w zasadzie jest to symulator, ale to, co dokładnie symuluje gra, jest w końcu.

Tak czy inaczej, wielki czarny jeep to dokładnie to, w czym obracają się wszystkie wydarzenia w grze.

Przygotowaliśmy go w studiu, którego nazwa będzie rozumiana tylko przez Rosjanina, ale nazywa się to Oppana Games i na jego koncie jest prawie 50 gier! Ponad 90% treści jest związanych z samochodami, które twórcy wyraźnie uwielbiają, zobaczmy, co z tego wyniknie.


Gra rozpoczyna się, jak prawie każdy inny z głównego menu, co natychmiast reprezentuje garaż, w takim przypadku zazwyczaj można wybrać samochód, ale nie można tutaj, ponieważ przez całą grę jest jedyny, na szczęście można go odmalować, ale mimo to Jednak wybór deweloperów jest nieco mylący. Oczywiście, mamy przed sobą Toyotę Land Cruiser 200, chociaż deweloperzy tego nie zauważają, ponieważ nikt nie próbował się zdziwić licencjonowaniem. Samochód jest z pewnością dobry, ale nie najfajniejszy, nie najszybszy, a nie najłatwiejszy, a nie najbardziej ekscytujący. Dlaczego on jest?

Następnie możesz wybrać jeden z trybów gry, które, nawiasem mówiąc, to sześć, z których połowa jest w trybie online. Wśród trybów znajduje się jazda na łyżwach po mieście, zarówno w trybie online, jak i offline, jazda na pustyni (i to jest jedyna nieodłączalność, którą można uzyskać pomimo nazwy gry) offline i online oraz dwa rodzaje wyścigów, które są również dostępne online, niektóre na pustyni, inne w Internecie. port. Co więcej, zwłaszcza w mieście, dostaniesz coś pomiędzy GTA i Driver, tylko grafika, fizyka i nauka świata to nie to samo, ale są ciekawe wskazówki ...


Cechy gry:

  • Niezdarna, w zasadzie nieskończona rozgrywka
  • Z kabiny jest widok, zresztą dobrze zbadany
  • Wiele trybów gry
  • Jest online, tylko on może zapisać grę ...
  • Obrażenia, dzień i noc, i inne żetony
  • Duża mapa miasta i okolic
  • Są zadania i łatwa nawigacja

Wady gry:

  • Sam samochód i to smutne
  • Dla najdziwniejszych są reklamy i zakupy

Konkluzja: odpowiedź na pytanie od początku recenzji - gra Offroad Cruiser Simulator symuluje życie, nudne życie nudnej osoby, bo tylko w ten sposób można opisać kogoś, kto jest zainteresowany bezcelowo jeździć po tym samym samochodzie ...


Reklama

Pobierz Symulator jazdy po bezdrożach 1.24 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Optimized online mode
informacje ogólne
wersja 1.24 (24)
Data umieszczenia 2021-08-11 23:33
rozmiar 78.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/10 10:35
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |