Battlefield 24 dni
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Battlefield 24 Days to strategia online, która została stworzona zgodnie ze wszystkimi klasycznymi kanonami gatunku i może zdobyć solidne miejsce w nowoczesnej hierarchii tego gatunku, przynajmniej na platformach mobilnych.

Przygotowaliśmy grę w studiu 6waves, na konto którego jest już kilka gier, istnieje nawet podobna strategia, która została wydana nieco wcześniej i do tej pory zebrała tylko około 50 tysięcy pobrań, co jest dość nieliczne, ale jest też popularny projekt, do którego można przypisać Strikefleet Omega, przewijanie - strzelca, który wrzucił ponad milion fanów do kasy deweloperów. Tak czy inaczej, ale nowość powinna odnieść sukces, wystarczy spojrzeć na nazwisko;)


Główną cechą rozgrywki jest oczywiście pełnowartościowy internet, więc cały świat gry będzie zapełniony prawdziwymi graczami, którzy będą jakoś konkurować, walczyć lub zjednoczyć, co ogólnie usprawiedliwia prawie wszystkie zdarzenia, które mogą tu wystąpić. Z tego, że od razu rzuca się w oczy i jest to warte rozważenia - walki toczą się automatycznie, a tak naprawdę ten, kto ciągnął za sprzęt, jest lepszy, droższy i więcej, ale musisz wyodrębnić zasoby, rozwinąć zdobyte miasta i rozwinąć się do dowolny format, który jest możliwy. Grafika w grze jest znakomita, przypomina klasykę gatunku, tylko znacznie bardziej nowoczesną i wyrafinowaną, co zdecydowanie zalicza się do gry plus. W innych momentach nie różni się zbytnio od większości konkurentów, choćby dlatego, że wciąż jest całkiem świeży i istnieje możliwość łatwego włamania się na szczyt i utrzymywania tam swoich pozycji, dopóki grupa graczy nie będzie gotowa, by zapłacić za to dużo pieniędzy i poświęcić prawie wszystko za darmo czas


Cechy gry:

  • Lokalizacje są miastami i są całkiem realne, a są ich cztery!
  • Wydarzenia rozwijają się w czasie rzeczywistym
  • Granie online, więc wszyscy przeciwnicy są prawdziwymi graczami.
  • Szeroki wybór oddziałów i ich zdolność do dostosowywania
  • Specjalni bohaterowie, którzy pomogą w trudnych czasach
  • Regularne wydarzenia, które przyciągną wszystkich graczy
  • Podczas gry nie ma reklam i innych możliwości zarabiania

Wady gry:

  • Chociaż ich nie ma, ale monetyzacja z pewnością pojawi się wraz z rozwojem projektu.

Konkluzja: gra Battlefield 24 Days to przypadek, w którym trzeba ją chwycić podczas "ciepłego", ponieważ wkrótce zamieni się w typowy projekt, który nie różni się zbytnio od zwykłych przedstawicieli gatunku, ale teraz wszystko w grze za darmo.


Reklama

Pobierz Battlefield 24 dni 1.0.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (2)
Data umieszczenia 2018-11-16 10:06
rozmiar 93.53 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje 6waves na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/11 08:58
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |