Miga Town My Vacation
2.8 (8)

Miga Town My Vacation

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Miga Town My Vacation jest nadal projektem RPG dla twojego androida, to tylko element RPG jest całkowicie błędny, do czego możesz się przyzwyczaić, ponieważ nie będzie żadnych potworów, przerażających lochów i zaciętych bitew przeciwko siłom zła, a także brutalnej postaci, które musisz pompować ... zobacz, co jeszcze możesz powiedzieć.

Przygotowaliśmy grę w studiu o długiej nazwie XiHe Digital (GuangZhou) Technology Co., Ltd., która już mówi, że to Chiny, ale czy to naprawdę problem? Szczególnie należy wziąć pod uwagę fakt, że sama koncepcja projektu jest całkiem nowa i nie kopiuje nikogo jawnie. Warto również zauważyć, że jest to trzecia gra z serii, co oznacza, że ​​w każdym razie jest to całkiem udane ze względu na standardy twórców tego formatu. Poprzednie części były poświęcone szpitalowi i miastu, miasto zebrało ponad 500 tysięcy pobrań, szpital ma tylko 100 tysięcy, ale nie jest tak źle, a teraz porozmawiamy o wakacjach, dlaczego nie?


Jeśli chodzi o rozgrywkę, jest to dość interesujące, niezwykłe, ale z pewnością jego element edukacyjny może dotyczyć tylko dzieci, ponieważ dorośli nie odkryją niczego nowego dla siebie. Jednak, jak pan sądzi - wszystko, co widzicie, to interaktywny świat, prawie wszystkie obiekty, postacie itd., Rodzaj symulatora życia, tylko bez nieprzyjemnych konsekwencji, które czasami zdarzają się w realnym świecie. Cel, jako taki, nie jest w grze, tylko wydarzenia, przygody i inne niuanse, ale ogólnie, musi wytrzymać tę samą popularność, co jest całkiem dobre.


Cechy gry:

  • Przygotuj się na podróż, postaraj się o niczym nie zapomnieć.
  • Sześć miejsc, z których każda ma wiele ciekawych rzeczy.
  • W grze można tworzyć kreatywne notatki, ale tylko u dzieci
  • Dziesiątki miliardów różnych odmian, które generujesz.
  • Brak reklam w grze
  • Spokojna rozgrywka bez pośpiechu

Wady gry:

  • Pełna wersja gry jest wypłacana, będzie kosztować 5 USD.

Konkluzja: gra Miga Town My Vacation nie jest złym projektem, ale tylko jeśli uznamy to za rozrywkę dla dzieci, która może naprawdę pomóc im się rozwinąć.


Reklama

Pobierz Miga Town My Vacation 1.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed some bugs, and improve something
informacje ogólne
wersja 1.4 (15)
Data umieszczenia 2021-05-02 14:03
rozmiar 47.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
2.78★ 55.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/11 10:02
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |