Pixel Starships ™: Hyperspace
0 (0)

Pixel Starships ™: Hyperspace

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Pixel Starships ™: Hyperspace to strategia kosmiczna, która reprezentuje cały świat gry, w którym prawie wszystko jest możliwe. Oczywiście świat opiera się na fantastyce naukowej i ma swoje korzenie w dobrze znanych franczyzach i kilku innych projektach. Ale najciekawsza rzecz nie jest nawet w tym ...

Najciekawsza rzeczą w twórcach gry, w której roli było studio Savy Soda, którego nazwy mogą znać tylko niektóre osoby, ale tylko jeśli nie interesują Cię różne projekty na stronie Kickstarter. Jednak i tak wszyscy słyszeli o tej platformie. Pojawiło się dość dawno temu i służy założeniu dużego i małego biznesu, gdy jego założyciele dzielą się swoim pomysłem z opinią publiczną, a ludzie zainteresowani takim produktem dają pieniądze każdemu, kto dosłownie daje 1 lub milion dolarów, w zależności od twojego poglądy na temat tego, co się dzieje. Tak więc ta gra nabrała życia właśnie dzięki tej stronie, ponieważ tam właśnie zebrano ilość potrzebną do rozwinięcia gry i okazało się, że jest to jeden z najbardziej udanych przykładów tego, jak fani są gotowi wspierać twój ulubiony pomysł.


Pomysł gry jest dość odważny - pierwszy na świecie 8-bitowy kosmiczny wszechświat, w którym możesz zrobić prawie wszystko ... możesz zacząć od zaprojektowania wszystkich elementów swojego statku i zakończyć wielkoskalowymi bitwami przeciwko innym graczom. Tak więc, jak można się domyślić, gra istnieje wyłącznie w Internecie, co daje jej również wiele punktów do zdobycia. W tej chwili ponad 500 tysięcy osób już pobrało go, a liczba ta rośnie, więc możemy śmiało powiedzieć, że projekt zakończył się sukcesem!


Cechy gry:

  • Tutaj możesz stworzyć statek kosmiczny samodzielnie, każdy z nich jest wyjątkowy.
  • Ogromna liczba ludzi i kosmitów, z którymi możesz wchodzić w interakcje
  • Pełna online, wokół ciebie wielu innych graczy
  • Dyplomacja, badania, inteligencja i inne
  • Wszystkie przedziały na statku są dla ciebie dostępne.
  • Odkryj ogromny kosmos, który niesie ze sobą wiele sekretów
  • Kiedy odpoczywasz, statek jest sterowany przez automatykę.

Wady gry:

  • Istnieje monetyzacja, realizowana jest poprzez reklamę i zakupy, ale projekt musi zostać opracowany i wspierany, więc nic zaskakującego.

Podsumowując: nic dziwnego, że Pixel Starships ™: Hyperspace był w stanie zebrać dużo pieniędzy na Kickstarterze, pomysł jest świetny, ale jak pokazała praktyka, jest to także realizacja. Warto zauważyć, że wersja beta została wydana około roku temu, ale w tej chwili testy zostały zakończone, chociaż wersja gry nie osiągnęła jeszcze jednego ...


Reklama

Pobierz Pixel Starships ™: Hyperspace 0.986.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Season Rewards comes to Pixel Starships!

Starship Captains can now participate in massive multi month seasons that will provide over 100 unique challenges and 50 new and exciting custom rewards, including weapons and crews. This season - The Crystal Plague - will also include a new campaign arc that will lead you to investigate the mysterious foe threatening to overwhelm the galaxy.

Join now to participate in this exciting new chapter of Pixel Starships!
informacje ogólne
wersja 0.986.3 (7573)
Data umieszczenia 2021-10-06 04:36
rozmiar 90.51 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Savy Soda na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/12 08:53
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |