Ocean Motion - One Finger Survival
0 (0)

Ocean Motion - One Finger Survival

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Ocean Motion - One Finger Survival to zabójca czasu dla twojego androida, w którym musisz przetrwać na tratwie w trakcie niekończącej się podróży przez morze, unikając meteorytów lub czegoś podobnego, który jest zasypany z nieba na twojego bohatera.

Przygotowaliśmy grę w studiu PRIDEGAMESSTUDIO OU PLC, z powodu której jest sporo projektów, ale większość z nich to płatne projekty dotyczące przetrwania na wyspie lub w innych warunkach, a następnie zwykły zabójca czasu platformy ... dlaczego nie? Nawiasem mówiąc, ich gra "Survival on the Island: Evolution" zebrała już ponad 10 milionów pobrań, więc programiści będą mogli reklamować swój nowy produkt, który w tej chwili nie może się pochwalić żadnymi przyzwoitymi tomami ...


Rozgrywka, podobnie jak większość zabójców czasowych, okazała się dość prosta i przejrzysta, jest przynajmniej trochę akcji, jak ci się podoba;)

W grze nie ma też fabuły, wszystko, o czym można pomyśleć, to to, że nasz bohater wyruszył w niebezpieczną podróż na tratwie, ale potem padało na nią coś w rodzaju meteorytów, a nawet skrzepów energetycznych. Co to jest - trudno powiedzieć, może inna apokalipsa, może atak obcy, ale trzeba będzie to potraktować innym razem, a teraz musimy przetrwać. Wystarczy, że pobiegniesz na tratwie i nie spadniesz pod deszczem. Rezultatem jest ilość zebranych złotych monet i czas, który możesz wytrzymać. Jest oczywiste, że istnieją różne bohaterowie, którzy mogą zostać odblokowani na monety, są też bonusy, między innymi magnes znany wielu osobom, który pozwala zbierać więcej monet, jest spowolnienie w czasie i dodatkowe życie, ogólnie wszystko, czego potrzebujesz, aby ustanowić nowy rekord. Gotowy na tę przygodę?


Cechy gry:

  • Prosta obsługa, można obsługiwać jednym palcem
  • Zabójca czasu w czystej postaci, wtedy możesz się zrelaksować
  • Duży wybór postaci, których będziesz bronić
  • W aplikacji nie ma zakupów, ponieważ nie ma nic do kupienia ...

Wady gry:

  • Jedyna zarabianie - reklama, która nie jest zbytnio przeszkodą.

Konkluzja: gra Ocean Motion - One Finger Survival to klasyczny czas-zabójca, jednak brakuje mu odrobiny różnorodności, aby osiągnąć poziom najlepszych i najpopularniejszych projektów.


Reklama

Pobierz Ocean Motion - One Finger Survival 0.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Release! Survive on raft!
informacje ogólne
wersja 0.1 (1)
Data umieszczenia 2018-11-13 08:45
rozmiar 30.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/14 10:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |