Myśliwiec słupowy Llimoo
0 (0)

Myśliwiec słupowy Llimoo

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Llimoo Pole Fighter to gra walki dla Androida, która jest wykonywana na kolanach i w pośpiechu, ale jej znaczenie nie daje nowoczesnej rozgrywki i pokazuje nowe funkcje i możliwości platform mobilnych, ale raczej dopingować kogoś, drażnić kogoś i nic więcej Co więcej, gra ze względu na "HYIP" to coś nowego ...

Przygotowali grę w studiu TheStyleMachine, na której koncie jest to pierwsza i najprawdopodobniej ostatnia gra, a także otrzymała ocenę 16+ z powodu niegrzecznych wyrażeń, które dotyczą bardziej aktorów głosowych, co jest dziwne, bez uwagi na treść, ale nie jest istotą.


Na samym początku rozgrywka może wydawać się bardzo znajoma, co nie jest zaskakujące, ponieważ przypomina klasyczne gry walki z poprzednich lat, a nawet coś z konsol 16-bitowych , format jest raczej prosty, najczęściej reprezentowany przez mastodonty takie jak Mortal Combat i podobne. Jednak nie ma potrzeby wybierania postaci, dla których możesz zagrać jedną postać, a jego imię to Llimoo. Nie wszyscy znają tego towarzysza, ale wielu w Hiszpanii, ponieważ jest to lokalny komik, który postanowił pozostawić ślad w historii w tak dziwny sposób, digitalizując swój wygląd i przenosząc go do gry, gdzie będzie walczył z innymi, bardziej znanymi osobowościami. Generalnie główny problem gry polega na przeciwnikach, którzy będą przed tobą. Ich nazwiska są lekko poprawione, ale pojawią się Kleopatra, Hitler i Steve Jobs, a nawet "Mesjasz", z których wszyscy będziecie musieli pokonać, i jesteśmy pewni, że niektórzy z nich są idolami wielu ... Jednak jesteśmy bardziej zainteresowani jak to się skończy i możesz z nami oglądać;)


Cechy gry:

  • Klasyczny design i walka formatowa
  • Wielu interesujących przeciwników
  • Prosta obsługa
  • Humor, aczkolwiek dziwny, ale komuś się spodoba

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Zakupy w aplikacji są również obsługiwane.
  • Wielu przeciwników, których nie chcesz pokonać, sprawi, że będziesz bardzo zły

Podsumowując: gra Llimoo Pole Fighter została stworzona z myślą o HYIP i PR, na pewno nie dostaniesz wrażeń z gry, ale jeśli jesteś fanem bohatera tej okazji, możesz zwrócić uwagę na to, co się dzieje.


Reklama

Pobierz Myśliwiec słupowy Llimoo 1.0.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Christmas Pole Position!

- Now you have unlimited retrys.
- 50% discount on Llimooneys.
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (1000005)
Data umieszczenia 2018-12-09 21:13
rozmiar 87.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/15 09:35
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |