Odcinek - wybierz swoją historię
0 (0)

Odcinek - wybierz swoją historię

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Odcinek z gry - wybierz swoją historię to symulator życia dla Androida, a tu nie znajdziesz nudnej egzystencji, ale wyciśnięcia najciekawszych wydarzeń, które czasami zdarzają się prawie każdemu. Romans, intrygi, sytuacje zawstydzające i wiele więcej, wszystko, o czym lepiej się martwić;)

Przygotowali grę w studio Episode Interactive, która nie tylko stworzyła kolejną grę, przygotowała całą platformę, która może być używana do niemal nieograniczonej zawartości, i tutaj, wiesz, każda osoba w życiu miała więcej niż jedną wyjątkową sytuację, która mogłaby być w gra, w szczególności funkcjonalność jest dostępna. Fakt, że platforma okazała się bardzo skuteczny, jest trudny do obalenia, zwłaszcza jeśli chodzi o fakt, że liczba pobrań gry przekroczyła już 50 milionów, co częściowo wynika z dobrej reklamy.


Istota gry, jak już można zrozumieć z nazwy, sprowadza się do sytuacji epizodycznych, w których będziesz odgrywał tę lub inną rolę, w zależności od charakteru, który wybierzesz i stworzysz. Ustawiając swojego awatara, wyruszasz w niezapomnianą podróż, która została stworzona w oparciu o życie człowieka, dokonując wyborów, które mogą wszystko zmienić, ktoś stanie się twoim wrogiem i kimś innym, ale znowu tylko ty możesz zdecydować. Co jest najciekawsze, jest to, że w grze można znaleźć regularne zestawienie historii, ale nie kończy to ich setu, ponieważ każdy gracz może stworzyć swoje własne i można w nim wziąć udział. Główną różnicą jest to, że wybór standardowych historii wymaga wydawania waluty gry, a jeśli korzystasz z historii od innych graczy, waluta nie jest wymagana! Oczywiście, jeśli istnieje pragnienie, możesz stworzyć własną historię, nikt cię nie ograniczy.


Cechy gry:

  • Tysiące historii i miliony kombinacji, wybór jest ogromny
  • Ładny design i ciekawa historia.
  • Wszystkie historie są interesujące i będą przypominać o prawdziwym życiu.

Wady gry:

  • Obsługiwane są reklamy i sklepy, a waluta gry jest tutaj bardzo istotna.
  • Gra jest tylko w języku angielskim, ale wystarczy podstawowa wiedza

Konkluzja: Odcinek - Wybierz swoją historię to lokalne arcydzieło, a najważniejszy jest nowy format, który ma niesamowitą możliwość gry i zaangażowania, dlatego zalecamy.


Reklama

Pobierz Odcinek - wybierz swoją historię 15.61 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
LOVE ON FIRE:
It's summer all the time in Love on Fire and the living is GOOD! Live in a luxury mansion and date a whole bunch of sexy singles who all want YOU.

Rule Breaker:
Two bickering boos stuck together in one apartment? Only a real rule breaker can decide how this sweet will-they-won’t-they will end…

Operation: Quarterback:
Take Miss Congeniality, throw her in college, mix in the town’s cute QB, and sit back for sparks to fly.
informacje ogólne
wersja 15.61 (1561001)
Data umieszczenia 2021-10-28 10:15
rozmiar 90.17 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/15 11:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |