Chcę żyć
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra I Want to Live to kolejna strzelanka akcji dla Androida, która ma wpływ na już ukochaną tematykę zombie. W przeciwieństwie do wielu innych projektów, będzie tu o wiele więcej wrogów, a twórcy również pomyśleli o fabule, która była miło zaskoczona i dała tej grze kilka punktów za jednym razem.

Przygotowaliśmy grę w studiu DJCat, na konto którego jest już kilka projektów, to prawie wszystko opłacone za VR. Taka zarabianie nie ominęło tego projektu, dlatego jest dostępne w dwóch wersjach. Pierwsza opcja, darmowa - wersja demo gry, jest krótka, ale pozwala ci zapoznać się z tym, co się dzieje. Druga opcja jest płatna, będzie kosztować 1 euro i implikuje pełną wersję gry, i od razu warto zauważyć, że w obu wersjach nie ma zakupów i zakupów stron trzecich.


Zgodnie z fabułą gry, epidemia innego wirusa, który zamienia ludzi w złe potwory, uderzyła w małe miasteczko. Wcielasz się w rolę ocalałego, który będzie walczył o swoje życie, używając wielu różnych broni, a nawet ratując innych ocalałych. Ciekawą sztuczką jest to, że będzie więcej przeciwników niż zwykle, ponieważ rząd, który jest świadomy tego, co się stało, podjął radykalną decyzję, by zniszczyć wszystkich, nawet tych, którzy jeszcze nie mieli czasu na zarażenie. Tak więc wojna rozegra się między trzema stronami, z których każda realizuje własne interesy. Wykorzystaj moment, w którym siły rządowe walczą z potworami, aby pomóc Ci zająć lepszą pozycję, a nawet przejść do bezpiecznego miejsca. Ponura atmosfera i dynamiczne cienie są odpowiednie do tego, co się dzieje, więc gra wygląda świetnie, nie ma pytań, na które programiści proszą o pieniądze.


Cechy gry:

  • Ponura atmosfera i świat pracy
  • Zaawansowana sztuczna inteligencja, która nie pozwoli Ci się zrelaksować
  • Trzy partie biorą udział w bitwie, wykorzystują ją.
  • Uratuj ocalałych, tworząc zespół
  • Użyj otaczających elementów, by przeżyć
  • Obie wersje gry istniały bez reklam i zakupów.

Wady gry:

  • Pełna wersja jest płatna i kosztuje 1 euro.

Konkluzja: jeśli interesują cię mroczne historie o zombie i konspiracjach rządowych, to ja też chcę polubić tę grę. Zalecamy pobranie wersji demo, jeśli chcesz - możesz kupić pełną wersję, niż wspierać programistów i pozwolić im tworzyć nowe, jeszcze ciekawsze projekty.


Reklama

Pobierz Chcę żyć 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2018-11-15 15:20
rozmiar 23.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje DJCat na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/16 10:16
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |