Wściekły
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Breaking Mad to gra zręcznościowa dla twojego androida, w której musisz uciec ze szpitala psychiatrycznego, który znajdował się na najwyższym piętrze wieży, sama wieża jest nieskończona, ale jest to zupełnie inne pytanie, a teraz po drodze czeka na ciebie morze pułapek i przeszkód.

Przygotował grę w studiu Mindfisher Games Inc, z powodu której nie jest to pierwszy projekt, ale generalnie nie jest tak specyficzny jak wiele innych, dlatego może stać się najpopularniejszym, szczególnie wśród odbiorców, w których może być promowany wśród programistów już dostępne.


Rozgrywka rozpoczyna się od małego klipu, który nie ujawnia dużej części fabuły, ale może pokazać, na czym polega problem. Oto zły lekarz, ale przykuty do siebie bohater, który się wyrywa i teraz musi stawić czoła wielu problemom na swojej drodze. Przeszkody są tutaj dość typowe, gdzieś są zwykłymi owadami, które nie ingerują w bardzo wiele, agresywnymi postaciami gdzieś, elementami strukturalnymi gdzieś, i tak dalej, jest wiele opcji, szczególnie biorąc pod uwagę, że poziomy są generowane losowo za każdym razem po twojej śmierci . Jest tu niewielki zestaw broni - ciężar, który pozostał przykuty do ciebie i bomby, które znajdziesz po drodze, ale to wystarczy, by przebić się do wolności. Jednak biorąc pod uwagę, jak gwałtownie postać jest gotowa to zrobić, wydaje się, że nie trafił do tego miejsca z jakiegoś powodu ...


Cechy gry:

  • Prosta konstrukcja platformy i co najmniej prosta kontrola
  • Duża różnorodność przeszkód
  • Poziomy są generowane losowo.
  • Ładna grafika i animacja

Wady gry:

  • Niektóre reklamy i zakupy pomagają w ustawianiu rekordów.

Konkluzja: Breaking Mad to typowa zręcznościowa gra zręcznościowa, która przez krótki czas może stać się zabójcą czasu, ze względu na brak fabuły i sytuacje, które rzucają Ci wyzwanie, najprawdopodobniej nie utrzymają się przez dłuższy czas.


Reklama

Pobierz Wściekły 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
#New Characters Added
#Visual Revamp
informacje ogólne
wersja 1.2 (41)
Data umieszczenia 2019-03-04 21:40
rozmiar 43.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/17 08:15
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |