Samochody wojny
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Cars of War to internetowa gra akcji dla Androida, w której będziesz prowadzić samochód z bronią i zbroją, próbując zniszczyć innych przeciwników, w które grają inni gracze, którzy jeżdżą podobnymi samochodami i próbują cię zniszczyć.

Przygotowaliśmy grę w studio Tetrox Limited, która może być wam znana z gry Sport Fishing, którą już kiedyś przeglądaliśmy na naszej stronie, dopóki jednak gra nie zyskała wielkiej popularności, bez względu na to, jak nowy projekt doznał takiego losu ...


Jeśli znasz gry z początku 2000 roku, w szczególności te, które zostały wydane na PS1, możesz napotkać taki projekt, jak Vigilante 8, który bardzo przypomina tę grę. Wydarzenia, które odbywają się nie są bardzo bogate w różnorodność, ale same miejsca, do których będziesz musiał jeździć bardzo interesującymi, tutaj znajdziesz ruiny i posągi dinozaurów i wiele więcej. Ponadto, wszystkie rodzaje bonusów są rozproszone na mapie, co pozwala uzyskać mocniejszą broń i poprawić swoje zdrowie. Na karcie też nie będzie zbyt wielu graczy, tylko pięć osób, więc jest wystarczająco dużo miejsca na pokatushek, a ponadto możesz poczuć moc i dynamikę swojego samochodu. Są tylko trzy typy samochodów - jeden jest bardzo mobilny, ale ma niewielką moc, drugi jest mniej mobilny, ale bardzo silny, trzeci ogólnie lepiej nie ruszać się, ale atak jest bardzo silny i może być przeprowadzony na duże odległości, więc wybierz to, co ci odpowiada na taktyce i możesz bezpiecznie iść do bitwy. Ponadto w klasie samochody są nieco inne, co wskazuje na wspaniałą odmianę, którą fani gatunku z pewnością polubią.


Cechy gry:

  • Trzy klasy samochodów i wiele opcji w każdej klasie
  • Rozpoczęcie gry jest bardzo proste, rozgrywka i sterowanie są intuicyjne.
  • Pełne tryby bitew PvP
  • Wiele dodatkowych bonusów i umiejętności
  • Pompuj swój samochód, aby stać się niebezpiecznym przeciwnikiem
  • Zbierz zespół w załodze, to kolejny klucz do sukcesu

Wady gry:

  • Jak w każdym innym projekcie online, zakupy są wspierane i są reklamy.

Konkluzja: gra "Samochody wojenne" ma miejsce, gdy wszystko odbywa się dla tych, którzy wolą walczyć na kółkach, możesz pobrać grę za darmo, więc zalecamy to.


Reklama

Samochody wojny dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/17 10:35
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |