Dirt Car Racing
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Dirt Car Racing to wyścig dla twojego Androida i są one wykonane w najbardziej klasycznym formacie, jaki możesz wymyślić! Oczywiście jest kilka ciekawych rozwiązań, na które zwróciliśmy uwagę, ale kiedy otwierasz tę grę, wydaje się, że jest to coś znajomego, prawie rodzime i nie powinno powodować odrzucenia u większości graczy, szczególnie tych, którzy kochają klasyczny format.

Przygotowaliśmy grę w SammyCaroline Studio, na konto której nie ma zbyt wielu gier, w rzeczywistości jest to pierwszy poważny format i okazało się całkiem niezły, choć nie bez wad, o którym deweloperzy z jakiegoś powodu nie pomyśleli, lub postanowił nie tworzyć idealna gra ...


Tak czy inaczej, przejdź do gry. Tutaj oferowane są trzy tryby gry - ściganie się po drogach asfaltowych na szybkich samochodach sportowych i supersamochodach, tryb rajdowy - ściganie się na podkładzie w samochodach rajdowych i trzeci tryb - 4 × 4, który obejmuje ściganie się w jeepach. Wszystkie tryby obejmują samochody z licencją i jest to dobry bonus do tego, co się dzieje. Jeśli mówimy o zaletach, jest ich sporo. Na początek gra jest darmowa, nawet jeśli zawiera reklamę i nie rezygnuje z zakupów za prawdziwe pieniądze, ale jest to typowa sytuacja, grafika i animacja również okazały się doskonałe, kontrolki są zwyczajne, całkiem wygodne, fizyka, choć bez ekscesów, ale także zwykła arkadka znany przez większość przedstawicieli gatunku. Wśród niedociągnięć są zwykłe drobiazgi, między innymi dziwne pozycjonowanie prędkościomierza (z najbardziej popularnym spojrzeniem "za" umieszczono go na tylnym lewym świetle samochodu, co jest dziwne), niezrozumiałym formatem wskaźników prędkości samochodu, które wyraźnie nie odpowiadają rzeczywistym i innym drobnym szczegółom, które nie powinny mieć wpływu o popularności gry.


Cechy gry:

  • Trzy tryby - asfalt, rajd, 4 × 4
  • Dobra grafika, fizyka zręcznościowa i łatwa kontrola.
  • Duży wybór samochodów
  • Możliwe jest dostrojenie ich pojazdów
  • Gra nie wymaga dostępu do Internetu.

Wady gry:

  • Jest reklama i zakupy

Podsumowując: gra Dirt Car Racing jest doskonałym przedstawicielem tego gatunku i mamy wielką nadzieję, że twórcy będą nadal rozwijać ten temat, ulepszając produkt, zaczynając od życzeń graczy.


Reklama

Pobierz Dirt Car Racing 1.1.2 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1.2 (2)
Data umieszczenia 2018-11-17 12:25
rozmiar 67.5 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/18 10:23
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |