Ability Draft
5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Ability Draft została zadeklarowana jako akcja dla Androida, tylko programiści wyjaśniają, mówiąc, że to nie tylko akcja, ale kliknięcie ról! To nie częste połączenie, nie sądzisz? A jeśli weźmiesz pod uwagę, że będziesz musiał walczyć z innymi graczami, gra wygląda jeszcze bardziej interesująco, szczególnie w porównaniu z innymi grami tego gatunku, a jeszcze bardziej z prostymi klawiszami, które, przeciwnie, izolowały cię od świata zewnętrznego.

Przygotowaliśmy to wszystko w Suga Studio, na którego konto nie jest to pierwszy projekt, ale pierwszy w tym gatunku, choć nie są pierwszymi, którzy napotykają projekty online, ponieważ są autorami dość popularnej gry Overload: Multiplayer Battle Car Shooting Game, zebrał ponad milion pobrań.


Rozgrywka i generalnie esencja tego, co się dzieje, bardzo przypominają grę walki, i od razu warto zauważyć, że wszystko dzieje się w pełnoprawnej grafice 3D, która nie zawsze dążyła do tego gatunku. Jednak gra zasadniczo różni się od gry walki tym, że podczas bitwy nie jesteś bardzo potrzebny, po prostu naciśnij ikony z umiejętnościami postaci, która ich użyje, a jeśli zajdzie taka potrzeba, walka może być w ogóle automatyczna. Jednak ze względu na duży wybór parametrów i liczbę bohaterów, które można rozwinąć, twórcy policzyli miliony kombinacji, które mogą przynieść ci zwycięstwo, co oznacza, że ​​niemal każdy gracz, którego spotkasz, będzie posiadał unikalny zestaw cech, a wynik bitwy jest prawie nieprzewidywalny.


Cechy gry:

  • Zbuduj kolekcję bojowników i rozwijaj swoje umiejętności
  • Ogromna ilość umiejętności, na które możesz zwrócić uwagę
  • Zarządzaj swoim bohaterem potężnymi broniami
  • Walcz z prawdziwymi graczami
  • Wygrywaj turnieje i ruszaj po szczeblach kariery

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy, tak jak w każdym innym bezpłatnym czytniku

Podsumowując: gra Ability Draft jest bardzo interesującym pilotem, który zdecydowanie nie będzie Ci przeszkadzał przez tydzień, a nawet miesiąc, jest wiele sposobów na rozwinięcie, a bitwy z innymi graczami również ustępują miejsca upałowi.


Reklama

Ability Draft dla LG L Fino

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/19 08:35
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |