Kung fu cat
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Kung Fu Cat to gra zręcznościowa, w której trzeba przede wszystkim uważności, bez której nie można się tutaj obejść. Podobnie, powtarzanie wszystkiego, czego potrzebujesz, będzie w stanie walczyć z przeciwnikami i rozwijać się, rozwijając rozgrywkę i zdobywając nowe doświadczenie.

Przygotowaliśmy grę w studiu, której nazwę udało nam się rozszyfrować jako Shinjuku Rockets, ale nie jest to dokładne, ponieważ studio ma siedzibę w Japonii, co oznacza, że ​​błędy mogły wystąpić podczas tłumaczenia. Niemniej jednak jest to już trzecia gra na koncie tego studia, tylko pozostałe dwa nie zyskały jeszcze przynajmniej znaczącej popularności, ale czas się wyda, jest całkiem możliwe, że ta gra będzie w stanie wygrać więcej, niż można się spodziewać.


Jak nietrudno zgadnąć, istota tego, co się dzieje - rodzaj gry walki, używania sztuk walki i wszystkich wynikających z tego konsekwencji. Natychmiast powinieneś zwrócić uwagę na projekt, który otrzymała gra, jest bardzo klasyczny, istnieje wystarczająco dużo pikseli na długi czas, ale z lepszym graniem głosu, jest bardzo nowoczesny, a nawet bardzo istotny. Jeśli chodzi o same bitwy, nie musisz niczego wymyślać, ponieważ znaczenie gry sprowadza się do tego, co musi zostać powtórzone po już proponowanych kombinacjach przycisków. W dolnej części ekranu będziesz miał cztery przyciski, nieco wyżej, będą kombinacje, które muszą zostać powtórzone w dość krótkim czasie, jeśli zrobiłeś wszystko dobrze, twój kot zadałby ciosy przeciwnikom, a ty otrzymasz kolejną kombinację. Jeśli na początku gra wydaje ci się nudna - czekaj, trudność rośnie, ale na pewno.


Cechy gry:

  • Fajny styl retro
  • Znakomity głos jako walka i ogólna ścieżka dźwiękowa
  • Pieczęcie - wszyscy kochają
  • Złożoność płynnie, ale z pewnością rośnie
  • Bardzo proste zarządzanie, od ciebie tylko uważność

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, ale kto będzie zaskoczony?

Konkluzja: gra Kung Fu Cat spodoba się wszystkim, którzy kochają grę uważności, pikseli i kotów, a najlepiej wszystkim razem, dla reszty - wiele innych opcji.


Reklama

Pobierz Kung fu cat 1.4.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Thank you for playing KungFuCat.
* Add time attack mode.
* Opening the cat shop.
* Fixed the small bugs.
informacje ogólne
wersja 1.4.0 (47)
Data umieszczenia 2018-12-09 21:14
rozmiar 80.42 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM6 mips mips64
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/19 10:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |