ŚWIATŁO
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra LEKKOWA jest biegaczem dla twojego androida, w którym pójdziesz z symbolicznym światem muzyki i rytmem, dynamiką i dużą złożonością, kubizmem i przeszkodami.

Przygotowali grę w studiu TeamTTS, który ma siedzibę w Korei, co oznacza, że ​​nie są zbyt dobrze reprezentowani na rynku, a poza tym wydaje się, że jest to ich pierwszy projekt, co oznacza, że ​​postanowili rozpocząć karierę jako igrodelov, i od tego zaczęli. który przy okazji wygląda całkiem nieźle.


Ogólnie rzecz biorąc rozgrywka jest bardzo podobna do wielu nowoczesnych sześciennych biegaczy, które są często hardcore'owe i wykonane w 2D, ale tutaj sytuacja jest trochę inna. Na początek otrzymujesz pełnowartościowy świat 3D, choć wygląda on bardzo skromnie, drugim ważnym punktem jest to, że dla pełnej satysfakcji lepiej jest używać słuchawek, ponieważ rytm jest podstawą gry, która nie tylko przynosi wiele przyjemności, ale także pomaga poradzić sobie z przeszkodami ustawionymi w linii tuż pod tym rytmem. Ogólnie rzecz biorąc, przeszkody można podzielić na trzy typy: te, które należy przeskoczyć, odwrócić, które trzeba obrócić, i te, których należy unikać z boku. Sterowanie jest bardzo proste, gdzieś musisz kliknąć na ekranie, gdzieś po prostu przytrzymaj palec, abyś szybko go zrozumiał. Jeśli chodzi o design, z jednej strony wszystko jest raczej skromne, z drugiej strony coś nowego będzie się działo w tle, a potem biegi lub kolorowe linie w ogóle wyglądają ładnie.


Cechy gry:

  • Gra, w której dźwięk jest najważniejszy, korzystaj ze słuchawek
  • Skromny, ale ładny design
  • Dynamiczna rozgrywka
  • Prosta obsługa
  • W tej chwili nie ma żadnych reklam i zakupów w grze ...

Wady gry:

  • Jest to darmowe i bez monetyzacji, jakie mogą być wady?

Konkluzja: gra LEKKIE jest typową arkadą, biegaczem, zabójcą czasu w muzyce, nazwij to, czego chcesz, ale gra jest dość zabawna i możesz ją polubić.


Reklama

Pobierz ŚWIATŁO 1.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed server and reward bugs.
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (1100)
Data umieszczenia 2019-09-13 13:40
rozmiar 19.38 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/21 08:52
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |