Mafioso: Gangster Paradise
0 (0)

Mafioso: Gangster Paradise

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Mafioso: Gangster Paradise to turowa strategia, która jest realizowana za pomocą map, jak wiele współczesnych projektów, a temat tego, co się dzieje jest pięknie wyświetlany w nazwie projektu, więc przygotuj się, gangsterzy i strzelaniny czekają na ciebie, a poza tym jest wiele innych interesujących punktów, które Postaramy się zidentyfikować dalej.

Przygotowaliśmy grę w znanym już studiu HeroCraft Ltd., z powodu którego duża liczba projektów o różnej tematyce, większość z nich była już na naszej stronie, więc możesz wyszukiwać, jeśli chcesz, a wśród najbardziej popularnych można wymienić Farm Frenzy, który zdobył w tym ponad 10 milionów pobrań i seria gier Zombie Derby, które są również bardzo popularne.


Rozgrywka nie ma specjalnej fabuły, ponieważ wciąż jest multiplayer, co oznacza, że ​​wszystko, co się wydarzy, jest nowe i będzie kształtowane przez tych samych graczy co ty, ale istotą tego, co się dzieje, jest to, że znajdziesz się w świecie, w którym Moc była w rękach mafii, co oznacza, że ​​musisz także utworzyć swój klan i walczyć o miejsce w słońcu, używając różnych bohaterów i ich unikalnych umiejętności, które są tutaj wyświetlane w postaci map. Od razu należy zauważyć, że grę udało się już odnotować w kilku interesujących kategoriach na imprezach o średnim znaczeniu, wśród których jest najlepszy projekt graficzny i gra roku oraz najlepsza gra strategiczna, która nie jest jasnym wskaźnikiem chłodu tego, co się dzieje, ale musisz zgodzić się, że takie nominacje rzadko pojawiają się właśnie w ten sposób. co oznacza, że ​​gra warta jest czasu, który zalecamy, aby ją wydać.


Cechy gry:

  • Interesująca gra dla wielu graczy
  • Turowe turowe z wykorzystaniem motywów kart
  • Duży wybór bohaterów o wyjątkowych umiejętnościach
  • Dołącz do klanu i walcz z innymi graczami
  • Wypracuj swoją unikalną taktykę walki

Wady gry:

  • Typową sytuacją zarabiania jest reklama i zakupy, ale jak wiesz, to nie jest taki duży problem.

Konkluzja: gra Mafioso: Gangster Paradise to ciekawy i uzależniający projekt, który może stać się twoim ulubionym, szczególnie jeśli temat mafii i gangsterów jest dla ciebie bliski i interesujący.


Reklama

Mafioso: Gangster Paradise dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/22 08:36
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |