Turbo boy
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Turbo Boy to gra zręcznościowa dla twojego androida, która nie była pozbawiona elementów puzzli i konieczności szybkiego myślenia i poruszania się w sytuacji, jak nawet sugeruje jej nazwa.

Przygotowaliśmy grę w studiu Parthenon Software, na podstawie którego jest to tylko drugi projekt, pierwsza była grą Space Big Bang, która do tej pory była w stanie zebrać tylko 50 000 pobrań, co jest dość skromne, ale zobaczmy, co stanie się z nowym projektem.


Rozgrywka rozpoczyna się od małej opowieści o tym, jak twój bohater chodził ze swoją dziewczyną, ale po drodze spotkali wielkiego i silnego tyrana, który z jakiegoś powodu miał głowę kurczaka. Łobuz bez wahania złapał swoją dziewczynę i pośpieszył, twój bohater postanowił interweniować, ale przegrał w nierównym pojedynku, otrzymując solidny cios między nogami. Ta kontuzja nie pozwoliła mu zmienić zdania na temat swojej dziewczyny, więc ruszył w pogoń, ale tyran pozostał po szeregu poziomów, które trzeba ukończyć, tylko w ten sposób będzie można go ponownie spotkać.

Każdy poziom to mała platforma, w której środku ukryty jest klucz, aby go zdobyć, musisz zebrać wszystkie klejnoty i nie wpaść w pułapki, a to powinno być zrobione tak szybko, jak to możliwe, czas jest przydzielany dość mały, a ponieważ jest zmarnowany, liczba gwiazd spada, które można uzyskać za przekazanie. Jest wiele poziomów, więc wkrótce nie dowiesz się, co się stanie podczas następnego spotkania naszego bohatera i tyrana, ale wcześniej czy później to się stanie;)


Cechy gry:

  • Duża liczba poziomów i unikalne funkcje w każdym
  • Różne pułapki i wrogowie
  • Zmienią się także taktyki od poziomu do poziomu
  • Uważność jest przydatna, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie szybko nawigować.
  • Rozwiąż wszystkie tajemnice i uratuj swoją dziewczynę!
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama, która nie przeszkadza

Konkluzja: gra Turbo Boy to fajna arkada z logicznym ukosowaniem, która może Ci zająć dużo czasu, szczególnie jeśli wolisz dość prosty projekt bez niepotrzebnych komplikacji.


Reklama

Pobierz Turbo boy 1.0.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
New Version
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (2)
Data umieszczenia 2018-11-22 14:25
rozmiar 65.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/23 08:16
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |