SYMETRY GO
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra SYMMETRY GO , pomimo swojej nazwy, jest strategią na przetrwanie załogi statku kosmicznego, który rozbił się na niezamieszkanej planecie, która w rzeczywistości okazała się zupełnie innym formatem, w przeciwieństwie do tego, co naukowcy planowali tam znaleźć.

Przygotowali grę w studio IMGN.PRO iw chwili obecnej jest to ich pierwszy projekt dla Androida, jednak wygląda na to, że programiści mieli już doświadczenie, a nie małe, w pracy z grami lub czymś bardzo blisko z nimi związanym.


Fabuła gry rozwinie się w przyszłości, kiedy ludzkość zacznie aktywnie eksplorować kosmos, a nawet odkrywać inne planety. Na jednej z tych planet rozpoczną się wydarzenia, ale oczywiście z jakiegoś powodu. Problemy zaczęły się dosłownie od razu, a statek runął na planetę i nie wylądował zgodnie z planem. Część załogi zginęła, część sprzętu została uszkodzona, a planeta nie była tak opuszczona, jak się wydawało na początku podróży. Istota rozgrywki polega na tym, by pomóc pozostałej załodze przetrwać na tej strasznej planecie, naprawić swój statek i uciec stąd tak daleko, jak to możliwe, z dziesięć dni wcześniej, jest to dokładnie czas, który ustalili twórcy i zobacz, co się stanie dalej;)

Szczególną uwagę poświęcono projektowi gry, który sami wydawcy nazwali retro-futurystycznym, ale w każdym razie jest to science fiction z elementami horroru, więc nie tylko gra uzyskała ocenę 16+ i oznacza raczej dużą ilość przemocy i krwawych momentów, co zdecydowanie dodaje jej urok


Cechy gry:

  • Niekończące się przetrwanie w trudnych warunkach
  • Główna historia zostanie ujawniona w ciągu 100 dni gry.
  • Rankingi, tutaj możesz rywalizować z innymi graczami.
  • Pięć postaci, każda z własną unikatową umiejętnością.
  • Śledź morale, kondycję fizyczną i żywienie załogi
  • Rozwijaj umiejętności bohaterów, bez tego nie będziesz w stanie przetrwać
  • Zmierz się z wieloma problemami, które są bardzo liczne
  • Zrozum tajemniczych przeciwników, którzy czają się na każdym kroku ...

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, na tym wszystkim, w ogóle, żadnych skarg.

Najważniejsze: jeśli lubisz fajne science fiction, gra SYMMETRY GO jest dokładnie tym, czego szukałeś. Pobierz go za darmo i zanurz się w tym niezwykłym i nieznanym świecie.


Reklama

SYMETRY GO dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje IMGN.PRO na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/24 08:14
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |