Shadow Legends: Death of Darkness
0 (0)

Shadow Legends: Death of Darkness

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Shadow Legends: Death of Darkness to gra akcji dla Androida, która została uznana za grę fabularną, chociaż w rzeczywistości wszystko, co się dzieje, jest bardzo, bardzo podobne do innego projektu, w szczególności Stickman Warrior: League of Shadow Fighter - RPG, istnieje nawet wrażenie, że mają platformy to samo, ale twórcy są zupełnie inni, a różnice wciąż istnieją, więc sprawdź, co wymyślili.

Przygotowaliśmy grę w studio LEGENDARY St, na którym to jest tylko druga gra, która, jak widać, ma sprawić, że studio stanie się publicznością, kopiowanie innych projektów nie jest dobrym pomysłem ...


Istota rozgrywki sprowadza się do tego, że musisz biegać do przodu i niszczyć wszystko na swojej drodze, dosłownie miażdżąc wszystkich przeciwników, którzy staną przed tobą. Aby to zrobić, twój bohater ma broń i zestaw specjalnych umiejętności, które są wyświetlane w osobnych przyciskach kontrolnych w prawym dolnym rogu.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o sterowanie, twórcy nieco go przesadzili, ponieważ wszystkie niezbędne przyciski zajmują dużo miejsca na ekranie, szczególnie przyciski "do przodu" i "wstecz", spójrz na zrzut ekranu, są po prostu ogromne!

Była też pewna rozbieżność z fabułą, ponieważ w zasadzie jej nie ma, tak, powiedzą ci, że jesteś zwolennikiem jakiegoś mitycznego klanu, który wszedł w walkę o królestwo, ale nie będziesz w stanie znaleźć bardziej szczegółowego opisu tego, co się dzieje. to godne ubolewania.

Składnik ról rozwija się w momencie, gdy twój bohater nie będzie już dłużej radził sobie z presją przeciwników i będzie musiał go ulepszyć, rozwijając swoją broń, moc specjalnych umiejętności i ogólną siłę charakteru. Ale od razu warto zauważyć, że wszystkie powyższe, oczywiście, nie mieszczą się w klasycznym rozumieniu gry RPG.


Cechy gry:

  • Wiele trybów gry, według poziomów lub bez końca
  • Ładna grafika i dość prosty, ale aktualny projekt.
  • Wysoka dynamika i dużo akcji
  • Wiele parametrów twojej postaci, które możesz rozwinąć
  • Duży wybór znaków
  • Ponad sto poziomów do ukończenia.

Wady gry:

  • Klasyczna monetyzacja za pomocą reklam i zakupów
  • W istocie jest to kopia gry Stickman Warrior: League of Shadow Fighter - RPG, ale to, co najlepsze, zależy od Ciebie.

Konkluzja: gra Shadow Legends: Death of Darkness to dość wciągająca gra akcji dla Androida, od której nie powinieneś się zbytnio spodziewać, a także deweloperzy nie powinni spodziewać się zbyt dużej popularności.


Reklama

Pobierz Shadow Legends: Death of Darkness 1.2.7 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.2.7 (1271)
Data umieszczenia 2019-08-24 01:14
rozmiar 40.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/26 08:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |