Druga sekunda
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Druga sekunda to gra karciana dla Androida, w której masz zarówno platformówkę, jak i kilka kart, dzięki którym możesz walczyć z przeciwnikami, niszcząc każdego, kto stanie Ci na drodze.

Przygotowaliśmy grę w Sinkhole Studio, która, jak już pisaliśmy, ma siedzibę w Korei, a tam zazwyczaj podejmują bardzo ostrożną i pełną miłości produkcję gier. Oprócz tego projektu, na koncie są jeszcze trzy, nieco inny kierunek, ale powiedzenie, że się powiodło, nie zadziała, liczba pobrań jest bardzo skromna, więc jest prawdopodobne, że ten projekt przejmie prowadzenie i stanie się wizytówką studia.


Rozgrywka jest dość prosta i bezpośrednia, ponieważ w zasadzie będziesz przechodzić od bitwy do bitwy, zdobywać nowe mapy i rozwijać zdolności swojego bohatera, aby stał się silniejszy. Główną cechą gry jest ogromna liczba opcji, które są tutaj możliwe. Jest tylko trzech bohaterów, ale każdy z nich ma osiemnaście presetów, które można wybrać na początku, co oznacza, że ​​liczba odmian jest ogromna. Dodatkowo, gra ma ponad tysiąc kart do gry, które przeszły banany na zdolnościach sztucznej inteligencji, co oznacza, że ​​gra będzie całkiem interesująca. W ten sposób programiści próbowali osiągnąć sytuację, w której udział sukcesu i losowego zwycięstwa został zredukowany do wartości minimalnych, ale jak dobrze to zrobili - możesz to sprawdzić samemu, możesz pobrać grę za darmo, a nawet nie zawierać reklam.


Cechy gry:

  • Trzech bohaterów do wyboru i 18 ustawień początkowych dla każdego
  • Ponad 1000 kart i zweryfikowane saldo
  • W grze nie ma reklam, co jest dziś rzadkością.
  • Fabuła interesujących Cię tematów

Wady gry:


  • Jakość projektu jest przeciętna, chcę czegoś bardziej nowoczesnego.
  • Skromna lokalizacja, ale angielski jest już dobry.
  • Pełna wersja gry okazała się płatna, a cena była przerażona, ponieważ wynosi prawie 15 dolarów!

Podsumowując: gra Second Second zdecydowanie nie jest konkurentem dla najpopularniejszych projektów na ten temat, ale mimo wszystko może być bardzo pozytywnym eksperymentem dla fanów gatunku, a poza tym gra jest darmowa, przynajmniej w ramach zapoznania się.


Reklama

Pobierz Druga sekunda 1.37 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
PC version updates are all reflected! (PvP, card remake)
Optimization was in progress and we changed the way we authenticate our accounts.

If you have already purchased the full version on mobile, please send your desired ID and password to sinkholestudio@gmail.com.
I'll issue you a verified account.
If you purchased the PC (Steam) version, you will be automatically unlocked the mobile version by log in with your PvP account!
informacje ogólne
wersja 1.37 (37)
Data umieszczenia 2019-07-17 20:25
rozmiar 58.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/27 08:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |