F1 Mobile Racing
4.4 (4)

F1 Mobile Racing

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Wyścigi F1 Mobile Racing ścigają się dla Androida, który, jak możesz zrozumieć, jest realizowany zgodnie z zasadą "królewskiego wyścigu", a mianowicie Formuła 1. Wyścigi są dość specyficzne i nie wszystkim się podoba, jednak wielu fanów zawsze będzie, szczególnie Te wyścigi są pokazywane w telewizji i pod warunkiem, że są uważane za najdroższe i najbardziej zaawansowane technologicznie.

Najciekawszą rzeczą w tym projekcie jest programista, którego rola znana jest wielu fanom prędkości Studio Codemasters Software Company Ltd, która stała się sławna na całym świecie dzięki dwóm projektom, Race Driver GRID i GRID 2, które są dostępne tylko na komputerach i konsolach, przed aplikacjami mobilnymi do tej pory nie doszli do tego projektu i najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości nawet nie spróbują. Zdecydowali się jednak zacząć od Formuły 1, co jest dość dziwne, ale na ich koncie (co oznacza dla Androida) jest to trzeci projekt i pierwszy, który można pobrać za darmo, co jest również pewnym krokiem naprzód.


Jaka jest gra w Formule 1, prawdopodobnie wyobrażasz sobie, i jeśli uważasz, że jest to oficjalna gra mistrzostw w 2018 roku, logiczne jest założenie, że wszystko odbywa się według reguł, są tylko znane na całym świecie tory, zawodnicy i zespoły. Jednak programiści próbowali i stworzyli dodatkowy tryb, który obejmuje ściganie się z innymi graczami, nawet jeden na jednego. Ponadto możliwe jest rozwijanie samochodu, bez którego trudno będzie zostać mistrzem, a to będzie twój cel! Nie powinniśmy nawet mówić o grafice i fizyce, wszyscy rozumiemy, że tacy deweloperzy nie mają z tym problemów.


Cechy gry:

  • Projekt jest oficjalnym i prawnym przedstawicielem Formuły 1 Mistrzostw Świata 2018
  • Znani programiści i jest to dużo warte
  • Kilka trybów gry
  • Zdolność do ulepszania samochodów
  • Znane drużyny i zawodnicy
  • Doskonała grafika i doskonała fizyka

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, jak zwykle.

Konkluzja: gra F1 Mobile Racing jest obecnie jednym z najlepszych projektów na ten temat, który ponadto można pobrać za darmo.


Reklama

F1 Mobile Racing dla LG L Fino

Ocena:

(4)
4.43★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/27 10:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |