Winter Ski Park: Snow Driver
1.9 (4)

Winter Ski Park: Snow Driver

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Winter Ski Park: Snow Driver jest ogłoszony wyścigiem dla androida, ale nie będziesz czuł żadnych specjalnych zawodów, ponieważ przeciwnicy będą mieli czas, warunki pogodowe i ruch na drodze, ale nikt nie będzie nawet próbował konkurować z tobą w szybkim tempie.

Przygotowaliśmy grę w studiu Play With Games, który od dawna znany jest nam z ogromnej liczby symulatorów, parkingów i innych rzeczy, jednak teraz zaczęli nieco scalać gatunki, tylko platforma pozostała niezmieniona i nie oferuje rewolucyjnej grafiki ani fizyki, a także zachowuje pewne uwagi które zawsze były dla niej.


W opowieści o tym, co się dzieje, idziesz do małego miasteczka, które skrywa swoje skromne istnienie gdzieś w górach, a tam, jak wszędzie indziej, występują problemy śniegowe ze śniegiem, lodem i innymi sytuacjami na drodze, które zakłócają ruch uliczny. W zależności od rodzaju oferowanego samochodu, zadania mogą się różnić, na przykład, jeśli dostałeś pikap, wtedy będziesz musiał jeździć po korkach i niszcząc zaspy, aby inne samochody mogły jeździć, jeśli masz samochód rajdowy, nie musisz walczyć ze śniegiem. ale jazda samochodem tak szybko, jak to możliwe, jest niezwykle pożądana. Ponieważ fizyka w grze jest bardzo uwarunkowana, a kontrola jest tak gwałtowna, jak zwykle, pozostaje cieszyć się krajobrazem i pięknym terenem, na przykład, jeśli pójdziesz w nocy, możesz oglądać zorzę polarną, czy to nie jest fajne?


Cechy gry:

  • Bardzo piękny i pełen wrażeń górski kurort
  • Piękne krajobrazy, zmiana pory dnia
  • Dziesięć różnych samochodów, którymi jeździsz
  • Ładna grafika

Wady gry:

  • Fizyka jest bardzo uproszczona, nie ma prędkościomierza
  • Zarządzanie jest dość drżące, nie zadziała

Konkluzja: gra Winter Ski Park: Snow Driver to typowy projekt dla tego programisty i jest odpowiedni dla fanów takiego zrelaksowanego gatunku, dla tych, którzy lubią cieszyć się otaczającym światem, a nie dynamiką i szybkością.


Reklama

Winter Ski Park: Snow Driver dla LG L Fino

Ocena:

(4)
1.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/28 08:14
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |