Catgo
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra CatGo została ogłoszona jako strategia dla Androida, ale w rzeczywistości wszystko okazało się dużo bardziej rozbudowane i interesujące, ponieważ musisz myśleć, i tak, musisz myśleć taktycznie i walczyć z innymi graczami, a co najciekawsze, to to, że nie ma w tym rozgrywki żadnego daru to pomoże, więc będziesz musiał skupić się tylko na swoich mózgach, nie ma innych opcji.

Przygotowaliśmy grę w studio, której nazwy nie mogliśmy przetłumaczyć, jeśli potrafisz lepiej - napisz w komentarzach. Oczywiście nie można było wyśledzić innych projektów na koncie studia, ale czy to nas kiedyś powstrzymało?


Istotą rozgrywki jest dotarcie do skrzyni i musisz to zrobić poruszając się wzdłuż oznaczonych punktów, ale wszystko nie jest takie proste. Gra ma dwa tryby: w pierwszym będziesz walczyć ze sztuczną inteligencją, w drugiej z innymi graczami, ale to nie zmienia zbytnio istoty tego, co się dzieje. Pomysł polega na tym, że możesz zniszczyć wroga, ale tylko wtedy, gdy twój ruch jest oddalony o jeden krok, a jeśli nie jest on graczem, ale postacią AI, to również musi być odwrócony w twoim kierunku, w każdym razie, opcje dla sytuacji jest ich wiele. Dodatkowo, gra ma szansę rozwinąć swój labirynt i podzielić się nią z innymi graczami, co oznacza, że ​​liczba poziomów w najbliższej przyszłości jest nieograniczona, co zdecydowanie zwiększa wagę projektu, tylko liczba pobrań jest nadal bardzo mała, a jeśli tak, to poziomy nikogo nie zrobią.


Cechy gry:

  • Oryginalna rozgrywka, która łączy wiele niuansów
  • Przyjemny, a nawet ładny design
  • Doskonały trening dla mózgu i myślenia taktycznego
  • Możliwe jest tworzenie poziomów i dzielenie się nimi ze społecznością graczy.
  • Pełnowartościowy internet, w którym musisz walczyć z tymi samymi graczami
  • Zakupy i reklamy w grze nie zostały jeszcze ogłoszone, ale nawet jeśli pojawią się pierwsze, nie będą w stanie dokładnie wpływać na rozgrywkę

Wady gry:

  • W tej chwili ich nie ma, poza słabą popularnością, ale możemy to naprawić

Podsumowując: gra CatGo to świetna gra, która stanie się bardzo popularna, zwłaszcza jeśli uzyska popularność wśród graczy, więc zalecamy dołączenie do wciąż małej społeczności.


Reklama

Catgo dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/11/28 10:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |