Robot Crash Fight
4.6 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Robot Crash Fight to kolejna gra akcji dla twojego Androida, ale tym razem główną rolą będą roboty, które będą walczyć z innymi robotami.

By the way, ten temat był dobrze reprezentowany w jednej z serii sitcomu "The Big Bang Theory", który obserwował, on zrozumie o co chodzi;)

Przygotowaliśmy grę w studiu Words Mobile, na której koncie jest już sporo projektów, ale ten wydaje się najbardziej świadomy i nowoczesny, ponieważ komponent wizualny jest tutaj świetny, co najmniej. Ponadto wiele ustawień, funkcji i innych żetonów, o których spróbujemy powiedzieć.


Rozgrywka może być bezpiecznie przypisana do symulatorów i symulatorów prawdziwych robotów bojowych, które były bardzo popularne w połowie lat 90. i XXI wieku, kiedy ludzie naprawdę zaprojektowali takie maszyny i walczyli z innymi takimi jak oni. Tak więc, w twoim przypadku będziesz musiał zrobić to samo, tylko bez wydawania prawdziwych pieniędzy i znalezienia rzadkich części zamiennych. Zacznij mały i stopniowo rozwijaj swój oddział. W trakcie bitew otrzymasz doświadczenie i narzędzia, które pozwolą ci odblokować różnorodne bronie i rozwiązania techniczne, które pomogą uczynić twojego robota silniejszym i bardziej zwinnym. W grze dostępne są dwa tryby - szybkie walki, w których robot o podobnej sile jest wybierany z twoim, aw drugim trybie musisz ukończyć poziomy, z których każdy stanie się nieco trudniejszy, a tym samym popchnie cię do pokoju technicznego, w którym dzieje się cała "magia".


Cechy gry:

  • Doskonała grafika i animacja
  • Duży wybór broni i części zamiennych
  • Tysiące kombinacji, które są ograniczone przez twoją wyobraźnię
  • Dwa tryby gry

Wady gry:

  • Zarządzanie jest specyficzne, zabiera dużo czasu
  • Spośród języków, przynajmniej na razie tylko angielski.
  • Brak trybu dla wielu graczy, co jest bardzo godne ubolewania
  • Reklamy i zakupy w aplikacji

Podsumowując: gra Robot Crash Fight może być hitem tego gatunku, ale z powodu braku trybu walki z innymi graczami traci w jakiś sposób cały sens tego, co się dzieje ...


Reklama

Pobierz Robot Crash Fight 1.1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (14104)
Data umieszczenia 2021-08-23 18:58
rozmiar 20.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/02 10:20
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |