Świecący sześcian
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Glowing Cube to gra logiczna, która łączy w sobie kilka interesujących momentów naraz. Na początek jest to świetny projekt, prosty, ale ze smakiem, jak mówią, a następnie rosnącą złożonością i zadaniami, które są zrozumiałe, ale nadal sprawiają, że myślisz i bardzo przyzwoicie.

Przygotował grę w studiu Dreamy Dingo, z powodu której nie jest to pierwsza zagadka, dzięki czemu twórcy dość dobrze znają swoją działalność i są gotowi rozwijać się w tym kierunku, bez żadnych trudności. By the way, dwie z pięciu gier na swoim koncie były w stanie zebrać ponad milion pobrań, co jest całkiem dobrym wynikiem, nie sądzisz?


Rozgrywka to zestaw poziomów, z których każdy jest raczej splątanym labiryntem ze słabym oświetleniem. Twój bohater jest zwykłym sześcianem, który może podążać we właściwym kierunku, a nawet emituje małe światło, dzięki czemu możesz zobaczyć, dokąd zmierzasz. Z uwagi na to, że gra ma swego rodzaju widok z perspektywy trzeciej osoby, nie można zobaczyć całego labiryntu, co oznacza, że ​​trudno będzie zaplanować każdy krok, chociaż nadal można go zobaczyć, jeśli chcesz, ponieważ nadal można zobaczyć sylwetki w ciemności. Tak czy inaczej, Twoim zadaniem jest znaleźć drzwi, które prowadzą do następnego poziomu, z tym wiąże się tylko kilka trudności. Na początek kostka ma tylko 100 kroków, co oznacza, że ​​nie da się zmęczyć wokół labiryntu, wtedy kolor drzwi może różnić się od koloru kostki, co oznacza, że ​​zanim się obejrzysz, musisz znaleźć miejsce, w którym odmalować. Ponadto musisz zbierać bonusy i radzić sobie z nowymi trudnościami, które będą czekać dosłownie na każdym poziomie.


Cechy gry:

  • Bardzo piękny, ale prosty design.
  • Wiele poziomów i każdy będzie nieco trudniejszy niż poprzedni.
  • Poziom trudności - idealny
  • Świetne dubbingowanie otoczenia

Wady gry:

  • Trochę reklamy i zakupów, które nikomu nie przeszkodziły

Podsumowując: gra Glowing Cube to piękna i interesująca zagadka, którą można pobrać za darmo, co oznacza, że ​​zdecydowanie zalecamy ją poznać, powinieneś ją polubić!


Reklama

Pobierz Świecący sześcian 1.1.3-build42 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bugfixes
informacje ogólne
wersja 1.1.3-build42 (42)
Data umieszczenia 2019-02-18 11:38
rozmiar 25.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/03 08:29
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |