Tiny Gladiators 2
4.9 (4)

Tiny Gladiators 2

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Tiny Gladiators 2 to raczej skromna kontynuacja pierwszej części, którą ludzie ogólnie lubili, więc tu jesteś, zachowaj drugą część, a zobaczymy, jak różni się ona od przeszłości i oszacuj, które punkty moglibyśmy polecić.

Gra wciąż była przygotowywana w studio BoomBit Games, który był autorem ostatniej części, która była w stanie zebrać ponad milion pobrań, co jest całkiem fajne, ale nie jest liderem, ale liderem wśród projektów rozwojowych jest gra "Build a Bridge!", Która zgromadziła ponad 10 milionów pliki do pobrania, które z każdym podejściem wyglądają o wiele solidniej, ale mimo to wybór twórców padł na ten format.


Ku wielkiej radości fanów, chociaż najprawdopodobniej nie wszyscy, bardzo niewiele się zmieniło w grze ... grafika jest taka sama, także w tym formacie, działający głos jest nadal zabawny i zapożyczony z klasycznych gier walki, możesz zasilać swoją postać i sprzęt, a następny przeciwnik będzie trochę trudniejszy wszystko to implikuje.

Tak, tak nie jest, gdy gra została stworzona, aby przełamać gatunek, ponieważ ta została stworzona wyłącznie dla zabawy i z jednej strony nowe postacie zawsze będą interesujące, ale z drugiej strony, chciałem mieć jakiś nowy pomysł, a nawet fajny format od deweloperów który przełamie wszystkie współczesne gry tego gatunku, przynajmniej na Androidzie, ale nie, ale okazało się dokładnie tak, jak to się stało.


Cechy gry:

  • Klasyczna gra walki i dość szybkie walki.
  • Humor i wszystko, co wypływa, bardzo zabawne
  • Duży wybór postaci, z których każda ma swój własny styl
  • Sprzęt i inne punkty, które muszą być pompowane
  • Możesz zagrać w kampanię lub walczyć z innymi graczami.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, typowa sytuacja
  • Oczekiwaliśmy więcej od drugiej części ...

Konkluzja: jeśli weźmiesz grę Tiny Gladiators 2 wyłącznie jako potężny dodatek do pierwszej części, to całkiem ma prawo do życia, ale jeśli czekasz na coś wyjątkowego, będziesz musiał trochę się zdenerwować.


Reklama

Tiny Gladiators 2 dla LG L Fino

Ocena:

(4)
4.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/04 10:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |