Uruchomienie matrycy pistoletu
3.6 (4)

Uruchomienie matrycy pistoletu

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Run Gun Die to akcja dla Androida, która w rzeczywistości jest strzelanką trzecioosobową, w której grasz dla dziewczyny, która jest w trudnej sytuacji, ale wie, jak strzelać i jest gotowa na wszystko, dla przetrwania.

Przygotowaliśmy grę w Tybug Studios, w której nie mogliśmy znaleźć innych projektów, więc gratulujemy im wydania i mamy nadzieję, że gra będzie dalej rozwijana, co pomoże deweloperom wydobyć jak najwięcej nowych i oryginalnych pomysłów dla zapalonych graczy, jak to tylko możliwe.


To, co się dzieje, jest określane jako zwykła strzelanka, jednak dość trudno nazwać to zwykłym, gra jest trudna, ale nie hardcorowa, więc możesz łatwo poradzić sobie z zadaniami, które tam są, ale od razu zauważ, że poziomy są generowane losowo co, spodziewać się niespodzianek dosłownie na wszystkich. Każdy poziom to rodzaj labiryntu, który musisz zbadać i dotrzeć do końca poziomu, w którym twój partner będzie na ciebie czekał, ale na razie będziesz musiał zastrzelić agentów rządowych, a nawet szkielety! Nawiasem mówiąc, ponura atmosfera tego, co się dzieje, jest bardzo podobna do okropności, jednak w rzeczywistości nie ma nic strasznego, tylko mrok, który was otacza, trochę wtrąca.

Ciekawostką jest również to, że gra ma dość wygodne sterowanie i możliwość zmiany grafiki, więc domyślnie są to ustawienia przeciętne, ale jeśli twoje urządzenie jest w stanie ciągnąć więcej, pamiętaj, aby ustawić je na maksimum i cieszyć się, świat jest dość interesujący i opracowany .


Cechy gry:

  • Ponura historia, w której musisz przeżyć ponownie
  • Duży wybór broni, które ci pomogą
  • Poziomy są generowane losowo, bez powtórzeń.
  • Grafika może zostać zmieniona na bardziej produktywną
  • Atmosferyczne lokalizacje, miłośnicy horrorów lubią
  • Doskonała równowaga trudności
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Ale reklama jest obecna i jest to jedyna forma zarabiania.

Konkluzja: gra Run Gun Die to świetna strzelanka, walker i więcej w jednej osobie, dzięki czemu całkowicie pomoże ci spędzić czas i czerpać z tego wiele przyjemności.


Reklama

Pobierz Uruchomienie matrycy pistoletu 1.6 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Version 1.6

MAJOR optimization update, doubled FPS on Moto X4 test device. This update does heavily sacrifice the graphics, but should make it playable on most devices (with enough ram) above a "dinosaur".

Moved thumb sticks to address playability issues reported to us via players and a blog review of the game. Thanks for the info. We are listening and willing to affect changes where we can!
informacje ogólne
wersja 1.6 (10160)
Data umieszczenia 2019-03-04 21:39
rozmiar 80.73 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/05 10:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |