Epickie ślimaki
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Epic Snails to taktyczna gra akcji dla Androida, w której będziesz walczyć z przeciwnikami, które reprezentują inni gracze, jednak będziesz musiał grać dla dużego ślimaka, którego skorupa jest wyposażona w różne bronie, a zwykła lokalizacja (na przykład podwórko) zmieni się w strefę walki.

Przygotowali grę w Studio Screenzilla, na którego konto jest to tylko trzecia gra, ale już z powodzeniem przetestowali ten format w innej grze o nazwie Battle Bears Royale, jej ocena jest powyżej średniej, a liczba pobrań długo przekroczyła milion, co jest dość pewna siebie postać. Mamy nadzieję, że w nowości wzięli pod uwagę pewne niuanse, które pozwolą jej stać się jeszcze bardziej popularną.


Rozgrywka w grze jest mało oryginalna, ale bądźmy szczerzy, nie jest to wymagane, ale niektóre odniesienia do twoich ulubionych gier w przeszłości są bardzo, bardzo przyjemne. Jedną z pierwszych gier, która przychodzi na myśl, jest słynny Worms, który był 2D, ale z tych samych czasów, ale już 3D, możesz pamiętać Hogs of War, który był bardzo popularny w pierwszej części PS, ale czasy są inne, ale to mniej więcej tak samo. W rzeczywistości sami deweloperzy nie zaprzeczają temu, ale ich projekt ma konkurować z bitwami czołgów, ponieważ ślimak jest jak czołg, prawda? Możesz jednak stworzyć ślimaka i wyposażyć go tak, jak go widzisz, a także możesz czołgać się wzdłuż ścian i innych wystających elementów, co zdecydowanie zwiększa zainteresowanie i możliwości taktyczne twojej bitwy.


Cechy gry:

  • Zrozumiały i znany z wielu gier, które z pewnością przypadną Ci do gustu
  • Duży wybór broni i możliwość dostosowania ślimaków
  • Wiele możliwości taktycznych, które są realizowane dzięki możliwości czołgania się na stromych powierzchniach
  • Gra jest wieloosobowa, więc Twoimi wrogami są inni gracze.
  • Brak reklam

Wady gry:

  • Są zakupy i będą dobrym początkiem, ale możesz się bez niego obejść
  • Jest niewielu graczy, ale problem zniknie wraz ze wzrostem popularności

Konkluzja: Epic Snails to nie tylko odrobina nostalgii, ale także możliwość wzięcia udziału w ekscytujących bitwach za darmo.


Reklama

Pobierz Epickie ślimaki 2.0.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Welcome to Epic Snails v2.0. Units are here! First three units are Assault, Tank and Missile with more units coming soon to collect. Old player items are still intact, just not visible and these items will become available as we merge them back into the new unit system. We appreciate your support as we embark on this new phase of Epic Snails!
informacje ogólne
wersja 2.0.0 (18)
Data umieszczenia 2019-09-25 18:54
rozmiar 77.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/06 08:55
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |