Commander At War - Bitwa z przyjaciółmi online!
0 (0)

Commander At War - Bitwa z przyjaciółmi online!

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Commander At War - Bitwa z przyjaciółmi online! To jest strategia dla Androida, która obsługuje kilka trybów, tutaj możesz walczyć ze sztuczną inteligencją, z przypadkowymi graczami w sieci i oczywiście, wezwać swoich przyjaciół do bitwy.

Przygotowano grę w studiu Feamber za darmo, z powodu której jest to tylko drugi projekt, pierwszy to bilard, który zgromadził ponad milion pobrań, a teraz programiści przeszli na inny gatunek, który okazał się bardzo godny, a inne szczegóły postaramy się opisać dalej.


Rozgrywka będzie wydawać się znajoma dla wielu osób, ponieważ nie ma w niej nic szczególnie oryginalnego. Niemniej jest to idealny format czasu-zabójcy, który jest odpowiedni dla prawie każdej sytuacji. Istota tego, co się dzieje, jest również bardzo prosta - twoja baza znajduje się po lewej stronie, baza wroga znajduje się po prawej stronie, po drodze mogą znajdować się przeszkody i obrona, ale to są statyczne przedmioty, napęd i dynamika są tu tworzone przez armię, którą będziesz kontrolować. Na początku wybór będzie skromny, ale w miarę postępów będziesz w stanie odblokować ponad 50 rodzajów oddziałów i złożyć je w drużynie, odsuwając od przemyślanej taktyki. Im potężniejsza jednostka, tym rzadziej będziesz w stanie ją uwolnić na polu bitwy, im mniej potężna, tym częściej w końcu musisz wybrać najlepszą opcję, aby wróg nie miał żadnych szans i sam w sobie, aby intensywność ataku zmiażdżyła jego jednostki i rozbiła obrona i zniszczył bazę, po której otrzymasz doświadczenie, walutę gry i inne nagrody, bez których nie możesz zrobić dla dalszego rozwoju. By the way, lotnictwo dodane w ekstremalnej aktualizacji, co sprawiło, że gra była o wiele bardziej interesująca.


Cechy gry:

  • Zbierz swój legion i atakuj wrogów we właściwym kierunku.
  • Gra składa się z kilku trybów, w tym z prawdziwymi graczami.
  • Ponad 50 rodzajów oddziałów, a nawet samolotów
  • Mnóstwo taktycznych sztuczek
  • Wygodna kontrola i ogólny format

Wady gry:

  • Zarabianie w pełnej postaci - reklamy i zakupy w aplikacji

Konkluzja: gra Commander At War - Bitwa z przyjaciółmi online! Jest to miły i bardzo uzależniający przedstawiciel tego gatunku, który z łatwością zajmie należne mu miejsce na smartfonie lub tablecie.


Reklama

Pobierz Commander At War - Bitwa z przyjaciółmi online! 1.2.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
1.Fix the problem of not getting double rewards when treasure Chest open with gold.
2.Optimize combat experience.
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (120)
Data umieszczenia 2019-04-03 17:04
rozmiar 101.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/07 10:47
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |