Bigfoot Monster Hunter Online
3.4 (4)

Bigfoot Monster Hunter Online

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bigfoot Monster Hunter Online jest rodzajem symulatora myśliwego, z którym wiele osób jest już zaznajomionych, został niedawno zaprezentowany na naszej stronie internetowej, ale była to poprzednia wersja gry, a teraz masz najnowszą, która otrzymała od dawna wyczekiwaną okazję - tryb online!

Gra została przygotowana przez tych samych programistów, co ostatnia część, nazywają się OneTonGames i sądząc po tym, co się dzieje, bardzo słuchają fanów. Ponad milion graczy pobrało wersję offline i uzyskało wysoką ocenę dzięki dobrej kombinacji symulatora, umiejętności myśliwych, taktyki i horroru, ale wszyscy prosili o to online, wielu czekało na to w przyszłych aktualizacjach, ale programiści właśnie wydali oddzielną grę, za którą bardzo im dziękują.


Jeśli chodzi o rozgrywkę, ogólnie nie uległa ona zmianie. Twoje zadanie pozostaje takie samo - polowanie na wielkiego i przerażającego potwora, który łatwo niszczy ofiary, w tym ciebie, jeśli nie jesteś ostrożny. W twoich rękach będzie stary zestaw narzędzi - broni, aparatów, pułapek i innych pułapek, które pozwolą ci polować na potwora i nie dopuścić, by zbliżył się do ciebie niedostrzegalnie, najlepiej nawet go zabije, ale nie jest to takie łatwe.

Jednak tym razem będziesz miał znacznie więcej szans, zarówno na przetrwanie, jak i na sukces operacji zniszczenia potwora. Główną cechą i pomocą jest inny gracz, który weźmie udział w polowaniu razem z tobą. Możesz zaprosić swoich znajomych i zagrać dobrze skoordynowaną drużynę, a jeśli nie grają jeszcze w tę grę, to jest tryb gry z losowym przeciwnikiem, który jest również całkiem odpowiedni. W każdym razie, udane polowanie na ciebie i co najważniejsze - nie stań się ofiarą!


Cechy gry:

  • Doskonałe połączenie horroru, polowania i przetrwania
  • Był długo wyczekiwany tryb online
  • Wiele narzędzi pomagających w tym procesie.
  • Obecność partnera ujawnia wiele możliwości taktycznych.
  • W grze nie ma zakupów, tylko reklamy

Wady gry:

  • Wspomniana powyżej reklama, ale bądźmy szczerzy, jest przynajmniej dla takiego projektu.

Konkluzja: zapytałeś, masz, to jest to, co możesz powiedzieć o Bigfoot Monster Hunter Online, więc pobierz za darmo i ciesz się!


Reklama

Pobierz Bigfoot Monster Hunter Online 0.879 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 0.879 (14)
Data umieszczenia 2021-08-11 23:34
rozmiar 98.66 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje OneTonGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/08 08:07
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |