Ostatni dzień: Zombie Survival
4.8 (8)

Ostatni dzień: Zombie Survival

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Last Day: Zombie Survival to kolejna gra o zombie dla androidów, tylko ta karma, którą ma, jest bardzo nietypowa i jest to dokładnie ta gra, która jest gotowa na wielu graczy. Dodatkowo gra otrzymała bardzo ponurą atmosferę, dzięki czemu można ją bezpiecznie nazwać horror i całkiem dobrą grafikę, ale nie była bez wad, ale o nich trochę później.

Przygotowaliśmy grę w Metal Heart Studio, na podstawie której jest to pierwszy projekt, który w dużym stopniu wyjaśnia niektóre z niedociągnięć o czysto technicznym charakterze.


Fabuła gry zdalnie przypomina fabułę jednego z filmów "Piła", zresztą początek tak bardzo mu to przypomina. Twój bohater budzi się w jednym z pomieszczeń jakiegoś opuszczonego szpitala, centrum badawczego lub laboratorium, ale szybko zdaje sobie sprawę, że stał się uczestnikiem jakiejś okropnej gry, której stawką jest jego życie. Proste zasady są wyjaśnione przez głowę w telewizorze, który jest ubrany w charakterystyczną białą maskę. Niemniej jednak zadanie jest całkiem jasne - przez wyznaczony czas wydostać się z tego okropnego miejsca, tylko będzie to dość trudne. Natychmiast otrzymasz broń, a nawet kierunek do wyjścia zostanie wskazany, ale wiele drzwi jest zamkniętych, co oznacza, że ​​będziesz musiał szukać kluczy, ale straszny potwór może schować się za każdym rogiem, walka, z którą nie zawsze kończy się pomyślnie dla ciebie. Ale nie było bez wad, które można łatwo przypisać słabej animacji, zwłaszcza podczas potyczek, kiedy realistycznie jest utopić się w teksturach wroga i ogólnie tracić orientację w przestrzeni, ponieważ silnik gry reaguje na to w bardzo dziwny sposób ...


Cechy gry:

  • Trzech bohaterów i trzy różne lokalizacje, w których musisz przeżyć
  • Wiele pokoi i tajemnic
  • Wiele przedmiotów i sprzętu do znalezienia
  • Różnorodne zombie i mutanty na twojej drodze
  • Gra idzie na czas, więc pospiesz się

Wady gry:

  • Zła animacja w scenach bitewnych.
  • Jest reklama i zakupy, co jest bardzo niekorzystne dla pierwszego projektu.

Konkluzja: gra Last Day: Zombie Survival z pewnością znajdzie swoich fanów, ale osiągnie światową sławę tylko wtedy, gdy programiści będą pracować nad animacją i innymi drobnymi wadami.


Reklama

Pobierz Ostatni dzień: Zombie Survival 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
*Major Update*
-Crashing issue on some mobiles have been finally fixed
-Squished some more bugs
informacje ogólne
wersja 1.2 (6)
Data umieszczenia 2019-01-25 13:33
rozmiar 87.61 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.79★ 95.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/09 10:25
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |