Szybkie i wściekłe usunięcie
3 (4)

Szybkie i wściekłe usunięcie

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Fast Furious Takedown to wyścig dla Androida, który przyjął franczyzę o tej samej nazwie, która jest prawdopodobnie znana wielu fanom gatunku i całej branży filmowej, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że pierwsze trzy części okazały się bardzo dobre, a potem nawet jakość produkt zaczął spadać, ilość pieniędzy, które film zgromadził w teatrach, uparcie się rozwijał, więc spotkamy się co najmniej z jedną lub dwiema częściami filmu i prawdopodobnie z jeszcze kilkoma projektami do gry, to jedna z nich.

Przygotowali grę w Universal Studios Interactive Entertainment LLC, która nie jest znana nikomu, ponieważ jest to jej drugi projekt, a pierwszą była aplikacja o Kung Fu Pandu, a było to coś w rodzaju płatnych naklejek ... pierwsza aplikacja została pobrana przez nieco ponad 50 osób, co ogólnie jest porażką, jak można się domyślić. W przypadku nowości oczywiście nie będzie takich problemów, gra jest darmowa, to jest pełna gra, a nie skromna aplikacja, więc liczba pobrań przekroczyła już 500 000 i prawdopodobnie wzrośnie ponad milion.


Oczywiście rozgrywka będzie obracać się wokół prędkości i samochodów, a tutaj deweloperzy powinni płacić hołd, ponieważ dodali do gry i znali wszystkich fanów postaci z serii i niektóre samochody, które miały czas zapalić, co jest również bardzo miłe. Jedyną osobliwością, naszym zdaniem, jest orientacja pionowa, która jednak nie tyle ingeruje w to, co się dzieje. Sterowanie jest dość wygodne, fizyka i grafika są w najlepszym wydaniu, czy to nie wystarcza do udanych wyścigów? Jednak twórcy zachwycili fanów i różnorodność, wprowadzając do gry aż cztery tryby. Jednym z trybów jest pewnego rodzaju przetrwanie, a zadaniem jest właśnie dojście do mety, podczas gdy pozycja nie ma znaczenia, druga to tryb klasyczny i tutaj najpierw trzeba przekroczyć linię mety, trzeci tryb to wyścig o przetrwanie, gdy przeciwnicy muszą uderzyć i zniszczyć, a na koniec czwarty. tryb - online, w którym możesz spotkać się z innymi kolarzami z całego świata.


Cechy gry:

  • Napęd i dynamika, zarówno w grze, jak i w filmach
  • Ponad 60 samochodów, które można zobaczyć w filmie
  • Znane postacie
  • Bez strojenia nie jest to szybkie i wściekłe!
  • Cztery tryby gry, jeden z nich - online

Wady gry:

  • Orientacja pionowa jest dziwnym rozwiązaniem dla wyścigów.
  • Reklamy i zakupy realizują franczyzę w dowolnej formie.

Konkluzja: gra Fast Furious Takedown jest interesującym wyścigiem, który jest skazany na sukces, przynajmniej ze względu na słynną franczyzę, na podstawie której powstają, jednak z technicznego punktu widzenia, oni też będą zdenerwować niewielu ludzi, więc pobierz i przekonaj się sam.


Reklama

Pobierz Szybkie i wściekłe usunięcie 1.8.01 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Effective immediately, we are discontinuing support for Fast & Furious Takedown and there will be no further content or functionality updates. On October 31, 2019 the game’s servers will be shut down completely. Game progress, in-game items and user data will not be saved.

In-app purchases will be disabled on October 1, 2019. Remember to spend any remaining in-game currency before Fast & Furious Takedown goes offline and the game is no longer playable on October 31, 2019.

Thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 1.8.01 (2038)
Data umieszczenia 2019-10-09 08:06
rozmiar 88.66 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/10 10:24
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |