Ruchoma wyspa
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Moving Isle to przygodowa gra dla Androida, w której grasz rolę jednego z tych, którzy przeżyli, i możesz wybierać spośród trzech różnych osób, z których każda ma swoją własną unikalną charakterystykę, która wpłynie na rozgrywkę, ale nie ruszy się naprzód, najpierw popatrz na programistów.

Jako programiści Pryg Studio działa (chociaż, biorąc pod uwagę, że studio ma kilka projektów, a projekt jest skromny, nie będziemy zaskoczeni, że jest to samotny programista ...), nie znaleźliśmy żadnych innych projektów, więc dostali to wydanie Przy okazji, całkiem dobrze na początek.


Fabuła jest zakręcona wokół lotu 914, o którym było wiele legend, jedna z nich zniknęła z radaru w 1955 roku, a następnie pojawiła się 37 lat później, lądując na lotnisku w Caracas, zamiast Miami ... Niemniej jednak dowódca okrętu nikogo nie wpuścił na pokładzie i odleciał, nikt go nie widział ... Gra toczy się już w 2003 roku, ale numer lotu jest taki sam, a żadne zdarzenia nie są przewidziane w powietrzu, ale na bezludnej wyspie trzeba przetrwać wszystkimi dostępnymi środkami.

Przeżycie tutaj jest realizowane w klasyczny sposób, co oznacza, że ​​musisz śledzić różne wskaźniki, w tym głód, pragnienie i wiele innych, poza tym musisz zbadać bunkry, zapomniane jaskinie i wykonać zadanie innych ocalałych, którzy, jak ty, próbują przetrwać za wszelką cenę. Gra otrzymała prosty projekt 2D, który jest odpowiedni dla opisywanych wydarzeń i nie ładuje urządzenia w ogóle, więc gra jest przeznaczona nie tylko dla flagowców.


Cechy gry:

  • Interesująca gra z mistyczną historią
  • Ładna grafika 2D odpowiednia dla każdego urządzenia.
  • Duża liczba lokalizacji
  • Trzy postaci do wyboru
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Nie bez reklam, ale programiści też chcą jeść ...

Konkluzja: gra Moving Isle ma fascynującą historię, która jest interesująca do oglądania z różnych stron, co w zasadzie jest proponowane, w zależności od wybranej postaci, więc przy odpowiednim podejściu zajmie ci to dużo czasu.


Reklama

Ruchoma wyspa dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje Pryg na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/11 08:59
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |