Faraway 4: Ancient Escape
4.7 (4)

Faraway 4: Ancient Escape

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Faraway 4: Ancient Escape jest poszukiwaniem androida, a raczej czwartą częścią questu, niemal opery mydlanej opartej na fabule, w której nadal poszukujesz ojca i fragmenty jego dziennika, które powoli, ale na pewno starają się rzucić światło na tę mylącą historię.

Przygotował grę w studio Snapbreak, tak jak w rzeczywistości wszystkie poprzednie części. Stały projekt tej serii gier, naszym zdaniem, projekt Escape Machine City zasługuje na największą uwagę, którą trudno oglądać bez podziwu. Niemniej jednak, nieco przeanalizowaliśmy popularność trzech poprzednich części na bieżące tematy i będziesz zaskoczony, ale pozostaje, ponad milion pobrań z każdej części jest stabilnych. Jeśli więc nowość będzie w stanie pozostać w tych ramach, to logiczne byłoby oczekiwać piątej i szóstej części ... ale skoro to pasuje wszystkim, to dlaczego nie?


Pustynia, dżungla i Arktyka już istniały, więc tym razem twórcy przygotowali świat, w którym króluje wieczna jesień, co oznacza, że ​​żółte odcienie, jak w ostatniej części, będą was prześladować na każdym kroku. Format wydarzenia i jakość projektu pozostają niezmienione, co jest oczywiście dobre, ale z drugiej strony będzie fajnie, jeśli programiści zdołają go wypchnąć po raz czwarty ...

Fabuła nowości będzie oparta na zapisach starożytnego filozofa, po czym znajdziecie się w innym świecie, a to, co widzicie, rzuca cień na wszystko, co znaliście wcześniej, co oznacza, że ​​jest nowa szansa na odnalezienie zapisów ojca, które stopniowo zaczynają nabierać kształtu. W rzeczywistości nowe zagadki, szyfry i mistyczne wydarzenia.


Cechy gry:

  • Wiele ciekawych miejsc
  • Ponad dwa tuziny poziomów z zagadkami
  • Poznaj dowody i wynalazki, spróbuj rozwikłać nowe tajemnice
  • Gra świetnie się sprawdza we wszystkich rozdzielczościach

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Pełna wersja gry będzie kosztować 3,5 dolara

Konkluzja: jeśli lubisz łamigłówki, mistycyzm, wykopaliska archeologiczne i inne zabytki, to spodoba ci się Faraway 4: Ancient Escape, w każdym razie możesz to ocenić w wersji próbnej, która jest dostępna za darmo. Wydaje nam się, że czas zmienić płytę ...


Reklama

Pobierz Faraway 4: Ancient Escape 1.0.4834 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.4834 (4834)
Data umieszczenia 2019-03-04 21:30
rozmiar 91.5 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Snapbreak na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.68★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/11 10:03
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |