Synthwave Escape
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Synthwave Escape jest platformówką dla twojego androida, a platformówka jest czysto klasyczna, ponieważ tutaj zarówno grafika, jak i poziom złożoności spełniają wszystkie standardy, nawet czcionki są wyjątkowe, można je już zobaczyć w grze Kung Fury, która została stworzona na podstawie tych razy.

Przygotowaliśmy grę w studio Moby Pixel iw tej chwili jest to ich jedyny projekt, więc są z premierą i zalecamy cierpliwość, ponieważ rozgrywka czeka na Ciebie bardzo trudno iw dosłownym tego słowa znaczeniu "hardcore"!


Fabuła gry stała się dość prosta i typowa dla jej poziomu. Ważna osoba o imieniu Grits została zamknięta w bunkrze neonowym przez głównego złoczyńcę, ale udało mu się uruchomić jego zespół robotów, których zadaniem było uwolnienie go. To dokładnie jeden z tych robotów, a ty sobie poradzisz. Gra jest podzielona na poziomy, z których każdy ma tylko 60 sekund do ukończenia i trzy życia, jeśli pierwszy i drugi nie wystarczą, trzeba zacząć od nowa. Na szczęście jest nieograniczona liczba prób, ale poziom trudności będzie stopniowo wzrastał, oferując coraz trudniejsze zadania i nowe zestawy pułapek i przeszkód. Sterowanie tutaj jest bardzo proste, zaimplementowane za pomocą czterech przycisków, które tworzą rodzaj joysticka na ekranie, to nie jest jasne, jak wygodne będzie to na tabletach ... Ponadto, znajdziesz ładny piksel w neonowych kolorach i doskonałą ścieżkę dźwiękową, którą programiści wyodrębnili w tym samym czasie, co cały temat gry, więc przygotuj się na nostalgię;)


Cechy gry:

  • Sześćdziesiąt poziomów to prawie tyle
  • Trudności będą rosły gładko
  • Każdy nowy poziom to nowa pułapka i przeszkoda.
  • Świetne retro grafika i ścieżka dźwiękowa

Wady gry:

  • Trochę reklam i drobnych zakupów, to wszystko monetyzacja

Podsumowując: gra Synthwave Escape zaskoczy nieliczne osoby, ale jest całkiem zdolna do zdobycia serc fanów hardcore i stylu lat 80. Szkoda, że ​​ci gracze są coraz mniej, co oznacza, że ​​nie można mieć nadziei na większą popularność.


Reklama

Pobierz Synthwave Escape 1985.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
• Minor Bug Fixes & Improvements
• Even More Juice!

Thanks for playing, and if you haven't already, please leave us a review. I read every single one, and they help more people to discover the app.

Thank you!
Nick
Moby Pixel
informacje ogólne
wersja 1985.1 (56)
Data umieszczenia 2021-05-05 22:34
rozmiar 42.53 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Moby Pixel na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/12 10:46
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |