Transformers Bumblebee Overdrive
4.8 (6)

Transformers Bumblebee Overdrive

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Transformers Bumblebee Overdrive została ogłoszona wyścigiem dla Androida, ale w przeważającej części przypomina strzelankę z przewijaniem, ponieważ przez większość czasu będziesz musiał strzelać. Podobnie jak w przypadku filmu, którego światowa premiera odbędzie się już niebawem - w dniu 19 grudnia zostanie tu powiedziane historia najpopularniejszego transformatora o nazwie "Bumblebee". Ale tłumacze nie tłumaczą jego imienia, zawsze czytając je w oryginalnej angielskiej nazwie ... ale to są drobiazgi.

Franczyzy powierzono promocję programistów z Budge Studios, która wyraźnie określa kontyngent wieku, dla którego wydano grę. Nawiasem mówiąc, w tym studiu wydano już gry na temat transformatorów, ale były to zwykłe dziecięce projekty z mnóstwem reklam i zakupów, które nie przeszkodziły im zebrać ponad 5 milionów pobrań dla każdego, co najprawdopodobniej pasuje do właścicieli franczyzy. Dlaczego nie wzbudzić zainteresowania odbiorców docelowych (to jest, oczywiście, dzieci)?


Ponieważ gra została zaprojektowana przede wszystkim dla dzieci, już zdecydowaliśmy, co oznacza, że ​​prosty projekt i jasna grafika są zawarte, pozostaje zrozumieć, czym naprawdę jest gra. W rzeczywistości twórcy okazali się ciekawym połączeniem biegacza wyścigowego i przewijanej strzelanki, która zależy głównie od poziomu, na którym gra jest zepsuta. Gdzieś trzeba wbiec do strumienia samochodów i spróbować zrobić to bez wypadków w roli samochodu, gdzieś by zamienić się w klasycznego robota i strzelać do wrogów, poruszając się już pieszo, a to otworzy wiele różnych miejsc i wydarzeń, więc nie relaksuj się i nie walcz .


Cechy gry:

  • Walcz z desiptikonami w ich różnych postaciach
  • Udany spływ i strzelanie
  • Zbierz resztę Autobot w zespole (tylko 10 transformatorów)
  • Gra otrzymała projekt w stylu "retro"

Wady gry:

  • Klasyczne monetyzacje - zakupy i reklama

Konkluzja: Transformers Bumblebee Overdrive okazało się dziwne. Z jednej strony jest dobrze skrojony, a nawet wygląda różnorodnie, ale jednocześnie niska złożoność i inne cechy czynią ją pożądaną dla dzieci, ale czy myślisz, że docenią pikselową grafikę i neonowe barwy z lat 80 - tych?


Reklama

Transformers Bumblebee Overdrive dla LG L Fino

Ocena:

(6)
4.8★ 96%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/13 08:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |