Cats vs Pigs: Battle Arena
0 (0)

Cats vs Pigs: Battle Arena

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Cats vs Pigs: Battle Arena to bitwa online z innymi graczami na specjalnej arenie, a odbywa się to w formie okrętów, które wymagają aktualizacji i dostosowania, wybierając idealną konfigurację, która pozwoli ci pokonać każdego przeciwnika.

Przygotowaliśmy grę w studiu GROSSING.GAMES, na którego konto jest to pierwszy projekt, więc nic dziwnego, że podążyli śladami wielu osób - postanowili skopiować kolejny udany pomysł, który obejmuje projekt CATS: Crash Arena Turbo Stars, z jego 50 miliony pobrań, tylko roboty zostały zastąpione przez statki i wprowadzono kilka innych uproszczeń. W każdym razie jest to całkowicie niezależny projekt z własnymi funkcjami.


Idea gry jest prosta i jasna - zbuduj swój statek i zniszcz przeciwników, a będziesz musiał walczyć nie tylko z innymi graczami, ale także ze świniami, nie wiem, co urażone koty, ale problem z ptakami wciąż nie jest zamknięty, więc mają nowego przeciwnika! Nawiasem mówiąc, odniesienia do "złych ptaków" w grze są więcej niż wystarczające, na przykład twórcy nazywają swoje koty "złymi", a mechanika strzelania przypomina tę procę, której można użyć do kontrolowania ptaków. Jednak najciekawszą częścią gry są warsztaty, w których z najróżniejszych elementów skonstruujesz swoją broń do zwycięstwa i dominacji nad przeciwnikami, używając nie tylko dostępnych części, ale także wyobraźni, ponieważ w gruncie rzeczy masz projektanta, który łączy w sobie taktyki i problemy techniczne.


Cechy gry:

  • Walcz z innymi graczami lub ze świniami, które coś obraziły
  • Ciekawy i dość szeroki system tworzenia okrętów wojennych.
  • Interesująca mechanika bojowa
  • Wynajmij różne koty w swoim zespole
  • Śledź oceny, może będziesz tam?

Wady gry:

  • Gruba zarabianie, które łatwo jest powiązać z chęcią graczy, aby osiągnąć wysokie oceny, więc przygotuj się na reklamę i szeroki wybór zakupów za prawdziwe pieniądze.

Konkluzja: gra Cats vs Pigs: Battle Arena to interesujący projekt, który można uznać za coś pomiędzy Angry Birds a CATS: Crash Arena Turbo Stars, tylko kilka osób się z tym zgadza, jak na razie nie warto pochwalić się popularnością.


Reklama

Pobierz Cats vs Pigs: Battle Arena 1.8.16 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
v1.8.15
- Updated analytics events.
informacje ogólne
wersja 1.8.16 (275)
Data umieszczenia 2020-09-20 03:28
rozmiar 45.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/14 08:01
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |