Mega Jump Infinite
3.6 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Mega Jump Infinite to gra zręcznościowa dla twojego androida, która swoim nazwiskiem odsłania już wszystkie karty, jako że przeskakuje! Mogłeś już widzieć gry o tej nazwie, ale pomysł jest taki, że teraz nie znajdziesz ich w Google Play, tylko na naszej stronie, a programiści zmienili nazwę lub deweloperzy zmienili ...

Teraz nazywają się PopReach Incorporated i na ich koncie jest to już czwarty projekt, ale gdzie Mega Jump i Mega Jump 2 odeszły, wciąż pozostaje tajemnicą. Niemniej jednak, wizerunek głównego bohatera i istota tego, co się dzieje (co, nawiasem mówiąc, bardzo przypomina hit całego Doodle Jump), założymy, że dawni deweloperzy zniknęli we mgle, a franczyza przeniosła się do nowych, którzy zdecydowali się go ożywić, zapewniając mu nowy wygląd komponent i bardziej nowoczesna mechanika.


Fakt, że tutaj musisz dużo skakać, jest całkiem zrozumiały, spójrzmy jednak, co się zmieniło w porównaniu do dwóch ostatnich części gry? Na początek gra ma nieco bardziej nowoczesną grafikę, która stała się płynna i żywa, przyciągając w ten sposób jeszcze więcej młodych odbiorców. Drugą ważną kwestią jest to, że pojawili się nowi bohaterowie, jak nazywają ich twórcy - przyjaciele lasu, którzy mogą zostać odblokowani zarówno dzięki osiągnięciom gry, jak i prawdziwym inwestycjom. Co do reszty, mamy typową rozgrywkę, która jest bardziej niż odpowiednia do roli zabójcy czasu, który jest gotowy, aby przyciągnąć cię doskonałą animacją, dobrą dynamiką i dużą liczbą ulepszeń.


Cechy gry:

  • Dziesiątki ciekawych i jasnych miejsc dla twoich skoków.
  • Wiele bonusów, które mogą być bardziej skuteczne
  • Kilkanaście postaci - przyjaciół głównej postaci uroczystości
  • Zbieraj skarby i odblokuj mega-mode
  • Odblokuj tajne postacie, wykonując tajne misje.

Wady gry:

  • Reklamowanie, które jest dość dużo i zakupy, które mogą pomóc w każdym z twoich przedsięwzięć, tak, że system monetyzacji został również solidnie przerobiony.

Konkluzja: gra Mega Jump Infinite jest logiczną i logiczną kontynuacją projektu, której należało się spodziewać, a także wszystkimi zmianami, które przeszedł. Tak, nie ma już "lampy", ale z drugiej strony stała się bardziej interesująca dla docelowych odbiorców.


Reklama

Pobierz Mega Jump Infinite 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
An Endless Jumping Adventure!
informacje ogólne
wersja 1.0 (10)
Data umieszczenia 2018-12-13 19:27
rozmiar 63.65 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/14 10:04
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |