Pierwsze łowienie
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Pierwsza gra wędkarska jest grą sportową dla Androida, która w ogóle jest nawet logiczna, ponieważ trudno ją nazwać symulatorem, dynamika jest wyraźnie inna, a dla pozostałych opcji - dlaczego nie? Niech to będzie sport, ponieważ klasyfikacja nie jest tak ważna, zwłaszcza jeśli mówimy o rybołówstwie.

Przygotowaliśmy grę w studio Mobirix, która jest prawdopodobnie wam znana, ich portfolio zawiera ogromną liczbę gier, w większości są to symulatory, szachy, układanki, pasjanse i niektóre adaptacje pulpitu. Jeśli chodzi o połowy, nie jest to ich pierwsze doświadczenie, wcześniej wydali grę Fishing Hook: Bass Tournament, która z łatwością zdobyła ponad milion pobrań, podobna sytuacja jest oczekiwana w przypadku nowego produktu.


Esencja rozgrywki jest bardzo prosta - złap ryby! I tutaj, w przeciwieństwie do niektórych symulatorów, wszystko jest zaimplementowane po prostu, czasami nawet zbyt proste, na co niektórzy gracze z pewnością zwrócą uwagę. Niemniej jednak zdecydowana większość graczy doceni fakt, że ścisłe przestrzeganie zasad nie jest wymagane, a dynamika jest ogólnie najlepsza, czy kiedykolwiek byłeś na prawdziwej wyprawie wędkarskiej? Można siedzieć przez godzinę i dwa dni i cały dzień czekając na rybę, ale wszystko jest szybkie i pozytywne. Ponadto, gra jest dobrze zintegrowana z bieżącymi wydarzeniami, które pozwolą ci zrozumieć, co się dzieje, na przykład twój bohater może korzystać z telefonu komórkowego lub komunikować się z przyjaciółmi, którzy zrobili z niego firmę.


Cechy gry:

  • Doskonała grafika i ciekawa mechanika
  • Wygodna obsługa, która pozostawia niezapomniane wrażenia
  • Radary pomagające w łapaniu dużych ryb
  • Regularne turnieje odbywają się co sześć godzin.
  • Zmierz się z przyjaciółmi i zadzwoń do nich, aby łowić ryby
  • Brak reklam w aplikacji

Wady gry:

  • Zarabianie odbywa się za pośrednictwem zakupów w aplikacji.

Konkluzja: Pierwsza gra wędkarska to świetna zabawa dla wszystkich fanów wędkarstwa, dynamiki i pozytywnego stylu spędzania wolnego czasu. Pobierz grę za darmo i przekonaj się sam!


Reklama

Pobierz Pierwsze łowienie 1.0.12 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.0.12 (39)
Data umieszczenia 2020-03-10 10:39
rozmiar 54.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/15 08:05
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |