Looney Tunes ™ World of Mayhem - Action RPG
0 (0)

Looney Tunes ™ World of Mayhem - Action RPG

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Looney Tunes ™ World of Mayhem - Action RPG to gra fabularna oparta na animowanym świecie Looney Tunes, który ma ogromną historię i bardzo wiele znanych postaci, ale weźmy to w życie.

Zacznijmy od twórców, którzy zostali stworzeni przez Scopely Studio, który niedawno pojawił się na naszej stronie w grze Star Trek ™ Fleet Command, która, nawiasem mówiąc, zebrała już ponad milion pobrań. Ponadto na jej koncie znajdują się inne interesujące projekty, takie jak WWE Champions i Walking Dead: droga do przetrwania, z których każda zebrała ponad 10 milionów, a także gra Temple Run: Treasure Hunters w rozwoju, która zdecydowanie zerwie rynek. Jednak ostatnio zauważyliśmy ten projekt, ale dopiero teraz mogliśmy go osiągnąć.


Zacznijmy od opowieści, która zaczyna się w 1933 roku, kiedy pojawił się serial animowany, który parodiował sławnych bohaterów Disneya, i był znany z jego chamstwa i okrucieństwa, w sensie tamtych czasów, oczywiście, ponieważ dzisiaj jest to dość typowe. Niemniej jednak, projekt był bardzo udany, aw 1944 roku został kupiony przez Warner Bros., który jest właścicielem marki do dnia dzisiejszego. Przez cały czas, ponad 1000 odcinków zostało wydanych, i tutaj możesz sobie wyobrazić, ile znaków jest i ile działek. Niemniej jednak fabuła nowości obróci się wokół ataku kosmitów, którzy obrócili przeciwko nam wiele postaci, ale nie powinieneś się bać, musisz podjąć walkę i wygrać, ale dzięki świetnej grafice i animacji możesz to zrobić pięknie, ale dzięki cudownej muzyce z serialu animowanego z entuzjazmem!


Cechy gry:

  • Zbierz wiele znanych postaci
  • Odtworzyć słynne bitwy pokazane w kreskówkach
  • Wygodna i klarowna gra krok po kroku
  • Wykonaj specjalne misje, które zapewnią ci cenne zasoby.
  • Wszystkie ataki są ci znane z kreskówek
  • Wybierz idealny zespół
  • Walcz z innymi graczami w trybie PvP

Wady gry:

  • Zarabianie tutaj jest soczyste, nie ma innych słów ...
  • Bez reklam też nie zrobione

Konkluzja: Looney Tunes ™ World of Mayhem - Action RPG pojawiła się całkiem niedawno, ale zgromadziła już ponad milion pobrań, co nie jest zaskakujące, ponieważ doskonale łączy nie tylko klasykę animacji, ale także wiele współczesnych trendów w gatunku.


Reklama

Pobierz Looney Tunes ™ World of Mayhem - Action RPG 32.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 32.1.0 (41936)
Data umieszczenia 2021-10-05 12:04
rozmiar 166.96 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Scopely na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.18★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/20 08:16
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |