WILD League: Top-Down SHOOTER
0 (0)

WILD League: Top-Down SHOOTER

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

WILD League: Top-Down SHOOTER to akcja dla Androida, która obejmuje bitwy drużynowe na małej arenie, a wszystko, co się dzieje, to inna dynamika, doskonała animacja i rodzaj szaleństwa, ponieważ w przeciwnym razie bardzo trudno jest opisać, co się dzieje.

Przygotowali grę w studio AI GAMES FZ, którego nazwa niewiele mówi o czymś, ponieważ w ich portfolio są tylko trzy opublikowane pięć gier, a przynajmniej pewna rozsądna popularność (niewiele ponad 100 tysięcy pobrań) tylko dwa mają, ale dzięki to właśnie do tego projektu wszystko musi się radykalnie zmienić.


Rozgrywka jest bardzo podobna do mieszanki gier obronnych i klasycznego pvp, ale wszystko odbywa się w najlepszych współczesnych tradycjach, co oznacza, że ​​masz kilka trybów gry, możliwość zmiany postaci po śmierci, zaczynając od sytuacji na polu bitwy i oczywiście widok trzeciej osoby i jak bez niego? Jeśli chodzi o postacie, wszystko jest tutaj całkiem interesujące, ponieważ jest ich wiele i każdy ma swoją własną charakterystykę, więc wybierając go, możesz być zorientowany w wygodnym formacie gry, co jest wygodne, a nawet przyjemne. Każda postać może również posiadać wybraną przez ciebie broń, same bronie również różnią się w niektórych punktach, a co najważniejsze, mogą być pompowane i rozwijane, co da ci dużą przewagę w walce. Sześć materiałów eksploatacyjnych pomoże również w walce, więc nie zapomnij ich kupić przed rozpoczęciem bitwy.


Cechy gry:

  • Ponad 10 rodzajów bohaterów, każdy z unikalnymi umiejętnościami
  • Unikalne umiejętności postaci są bardzo interesujące i proszę mi wierzyć, tego jeszcze nie widzieliście
  • Duży wybór broni z możliwością pompowania
  • Kup dodatkowe wyposażenie lub skorzystaj z pomocy technicznej
  • Tabela z liderami i specjalnymi stopniami
  • Każdego dnia możesz otrzymać specjalne bonusy i skrzynie z niespodziankami.

Wady gry:

  • Cóż, wszystko jest proste, możesz pobrać grę za darmo, co oznacza, że ​​będziesz regularnie oglądać reklamy, a będziesz musiał zapłacić za wybitne osiągnięcia nie tylko z czasem, ale także z prawdziwymi inwestycjami.

Konkluzja: WILD League: Top-Down SHOOTER to dość przyzwoity i samowystarczalny projekt, tylko z obecną popularnością prawdziwych graczy, za mało, ale mamy nadzieję, że zostanie to naprawione.


Reklama

Pobierz WILD League: Top-Down SHOOTER 1.9.19 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Bug fixes
- Pack of small changes
informacje ogólne
wersja 1.9.19 (201317)
Data umieszczenia 2021-02-18 19:45
rozmiar 126.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/20 10:22
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |