KGF
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Oficjalna gra KGF została ogłoszona jako zwykły projekt dla Androida, co w ogóle jest prawdą, nawet pomimo dość dużej złożoności w niektórych momentach. Jeśli mówimy o istocie tego, co się dzieje, to mamy pewne analogie wyścigu z przeszkodami, które w rzeczywistości bardziej przypominają Crossy Road, tylko grafika nie jest wokselem, ale raczej przeciętna.

Przygotowaliśmy grę w studiu Mobi2Fun Private Limited, która ma naprawdę wiele ciekawych projektów, wśród których można zobaczyć grę Lion Kingdom z ponad milionem pobrań i wiele innych wartych uwagi, a tutaj dostajemy "to", nie że gra miała poważne problemy , ale jego jednolitość dosłownie przewraca się i o tym powiemy.


Twórcy rozgrywki podzielili się na poziomy, z których każdy jest zbiorem przeszkód, tylko na prawie wszystkich poziomach ten zestaw zmieni się dość dowolnie, ponieważ wszystkie przeszkody to szyny, na których są noszone wózki (wózki), a także pojawiają się czasami ruchome platformy . Zadanie jest jasne - dotrzeć do mety, a my nie jesteśmy ograniczeni pod względem czasu i liczby prób, ale każda kolizja z wózkiem lub upadek z platformy oznacza, że ​​poziom będzie musiał zostać ponownie uruchomiony. Ponieważ, oprócz wozów i platform, nic nie zobaczysz, jedyne, co będzie się różnić, to ich trasy i interwały, pod którymi musisz dostroić się i przeskoczyć na całej odległości do mety. Oprócz tego uproszczenia, twórcy postanowili umieścić wszystko, co dzieje się w jaskini, co oznacza, nie ma otaczającego świata, tylko kamienne ściany, które wyglądają dosłownie w jakikolwiek sposób. Z głosem działającym, sytuacja jest podobna, jest żartobliwa i motywująca, ale nie zmienia się z poziomu na poziom i bardzo szybko się męczy.


Cechy gry:

  • Gra została uznana za oficjalną, tylko oficjalną na co?
  • Podłoga o setkach poziomów podobnych do siebie jak kropla wody
  • Rozwijaj swoją postać i swoje umiejętności
  • Bardzo wyraźna rozgrywka, ale raczej wysoka złożoność
  • Każdy kolejny poziom będzie trudniejszy
  • Brak zakupów, ale inna opcja byłaby zaskakująca.

Wady gry:

  • Jest reklama.

Konkluzja: jeśli lubisz jednolitość i monotonię, to gra z oficjalną grą KGF również ci odpowiada, ale w każdym razie jest to darmowy projekt, więc przekonaj się sam;)


Reklama

Pobierz KGF 1.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-Minor Bug fixed.
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (7)
Data umieszczenia 2019-10-22 15:58
rozmiar 37.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/22 08:01
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |