Gladihoppers
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Gladihoppers to akcja dla androida, w której grasz rolę odważnego gladiatora, który jest w służbie wielkiego ujęcia w Imperium Rzymskim, gdzie, oczywiście, będzie kolejne powstanie, w którym będziesz musiał uczestniczyć.

Przygotowaliśmy grę w Dreamon Studios, która ma już wydane projekty z podobną mechaniką, najpopularniejszą z nich była gra Bouncy Basketball, która zebrała ponad 5 milionów pobrań. A teraz najważniejsze pytanie brzmi, kto wygra, fani koszykówki lub nowość, która ma w swojej arsenale ocenę 16+ za wiele okrutnych i krwawych efektów, ale tylko czas to pokaże, ponieważ gra jest zupełnie nowa i nie była jeszcze w stanie dotrzeć do właściwej publiczności, ale jesteśmy pewni że tak się stanie.


Rozgrywka obejmuje kilka trybów gry, z których każdy oferuje różne role i formaty bitew, w zależności od tego, co się dzieje. W jednym przypadku musisz występować na arenie i walczyć z innymi gladiatorami, w innym przypadku, aby założyć rzymską zbroję i chronić cesarza podczas powstania, tak czy inaczej, istota tego, co się dzieje, jest interesująca przede wszystkim z niezwykłą mechaniką.

Główną cechą jest to, że wszystkie postacie podlegają tak zwanej mechanice "roly-poly", co oznacza, że ​​środek ciężkości jest przesunięty, będą się kołysać, ale do tego jest podłączony główny układ, ponieważ trudno będzie je kontrolować, ale istnieje kilka rodzajów ataki i miejsca, do których są skierowane. Na samym początku będzie to szczególnie trudne, ale zauważysz, że z każdą bitwą twoje umiejętności rosną, a to jest wyjątkowe uczucie, które osiąga się dzięki temu formatowi. Dodatkowo, jak już pisaliśmy, będzie krew i okrucieństwo, a to również jest dość niezwykłe. Aby ukończyć oryginalność tego, co się dzieje, warto zauważyć, że gra otrzymała fajny piksel i elementy wyposażenia, które możesz przegrać w trakcie bitew.


Cechy gry:

  • Trzy tryby gry i zmiana ról w zależności od tego, co się dzieje
  • Ponad 90 jednostek wyposażenia
  • 12 znaków o różnych charakterystykach
  • Trzy areny o unikalnym designie
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Żadna reklama nie była, ale akceptowalna jest zarabianie

Podsumowując: gra Gladihoppers jest odpowiednia dla wszystkich, którzy kochają bitwy, Starożytny Rzym, gladiatorów i cały ten temat, jednocześnie gotowi stawić czoła trudnościom w opanowaniu kontroli.


Reklama

Pobierz Gladihoppers 3.0.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
New:
- New "strategy" game mode: Spartacus' War
- Up to 5 ragdolls on screen per side
- New main menu
- Remove ads IAP
- More settings in the Options menu

Fixes & Tweaks:
- Javelins in Quick Fight disabled by default
- Players online displayed in the multiplayer menu
- Dacian Falx is now curved forward
informacje ogólne
wersja 3.0.0 (18)
Data umieszczenia 2021-08-23 19:10
rozmiar 29.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/22 10:06
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |