Fury Rider
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra FuryRider to gra akcji dla Androida, którą ktoś może nazwać wyścigowym, ktoś ścigający biegacza, który będzie dość dokładny, ale jest kilka momentów, które łatwo przenoszą grę z tej dość wąskiej struktury na nieco inny poziom.

Przygotowaliśmy grę w studiu TerranDroid, który ma już sporo projektów i bardzo różnych kierunków, wśród nich symulator farmerów, który zebrał ponad 500 tysięcy pobrań, jest gra o samochodach i zombie, które trzeba zmiażdżyć, jej pliki do pobrania są znacznie lepsze ponad 10 milionów to już nie żart, podobna sytuacja z dość prostymi wyścigami, które jednak stały się niezwykle popularne. Sukces projektu jest więc zapewniony, co potwierdza nawet rozpoczęcie pobierania, które rozpoczęło się od ponad 10 tysięcy dosłownie pierwszego dnia!


Niemniej jednak, wróćmy do tego, co się dzieje, co może być znane każdemu, kto złapał takie konsole, jak Play Station (pierwsze oczywiście), Panasonic 3DO, pierwsze iteracje Nintendo, itp., Ponieważ mamy prawie kompletną kopię słynnej gry Road Rash! Mówienie o kopiowaniu jest dość trudne, ponieważ jest to klasyka, która dosłownie określiła podstawowe prawa tego gatunku, kiedy bardzo niewiele osób zwróciło uwagę zarówno na motocykle, jak i biegaczy, z których niektóre zostały wyciągnięte z tego miejsca. Czekają na Ciebie różne motocykle, ruch uliczny, inni motocykliści, z którymi musisz dogonić i walczyć, oczywiście, nie obyło się bez wysokich prędkości i bardzo klasycznego napędu, który został zawinięty w nowoczesną grafikę z ciekawą fizyką, jedyne czego brakuje to więcej rozwinięte kolizje i uszkodzenia, ale jest to nieco inny poziom.


Cechy gry:

  • Duży wybór motocykli i broni, z których będzie musiał skorzystać
  • Jeśli nie lubisz broni białej - weź broń palną
  • Doskonała grafika i wiele innych funkcji dzięki nowoczesnej platformie.
  • Piękne lokalizacje w różnych formatach i na każdy gust
  • Dwa tryby gry - poziomy lub nieskończoność

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy, które w zasadzie niewiele różnią się od większości projektów, to klasyczne monetyzacje.

Konkluzja: gra FuryRider to nowoczesny klasyk, który jest trudny do zignorowania, więc pobierz grę za darmo i uzyskaj właściwy efekt nostalgii, a jeśli nie znasz oryginału - zobacz, jak rozbawia to ostatnie pokolenie.


Reklama

Pobierz Fury Rider 1.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
v1.0.3: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (3)
Data umieszczenia 2019-01-25 13:09
rozmiar 23.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/23 08:59
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |