Nieuczciwe kumple 3
0 (0)

Nieuczciwe kumple 3

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Rogue Buddies 3 to platformówka dla Androida, w której czekasz na akcję militarną, której towarzyszy duża liczba strzelanin, eksplozji i doskonałej muzyki, jak w klasycznych filmach akcji.

Przygotowaliśmy grę w studiu Y8, które może być wam znane dzięki grze Y8 Football League Sports Game, która dostała ponad 5 milionów pobrań, co jest rekordem wśród projektów studyjnych, ale reszta, podobnie jak poprzednia część tej gry, ma swoją niewielką widownię, aw naszym przypadku - bardzo uzasadnione, a nowa część była jeszcze lepsza, więc czemu nie?


Warto zacząć od tego, że gra otrzymała ocenę 16+, oczywiście z powodu przejawów okrucieństwa, bez których takie gry rzadko się zdarzają. Warto również zauważyć, że przed tobą nie jest głupia strzelanka platformowa, tutaj znajdziesz grę drużynową i potrzebę użycia wszelkiego rodzaju mechanizmów, co oczywiście nie neguje potrzeby strzelania. W sumie twój zespół zakłada obecność czterech myśliwców, z których każdy ma swoją własną specjalizację i na pewno się przyda, ale będziesz musiał zacząć od faceta, który jest doskonały w broni palnej, lubi rzucać granaty i wspinać się na każdą wymianę ognia. Tak to się wszystko zaczyna, ale jest wiele poziomów, co oznacza, że ​​będziesz miał okazję nie tylko sprawdzić umiejętności wszystkich, ale także poświęcić dużo czasu na to, co się dzieje, ponieważ poziomów nie można nazwać krótkimi lub prostymi, zresztą na końcu każdego z nich będziesz walcz z szefem!


Cechy gry:

  • Grafika i animacja stały się lepsze w porównaniu do ostatniej części
  • Wiele poziomów zajmie ci dużo czasu
  • Zespół czterech wyjątkowych bojowników
  • Wiele nowych umiejętności i to, co znajdziesz na poziomach
  • Mechanizmy i zadania, które również ukrywały się na twojej drodze
  • Świetna ścieżka dźwiękowa i aktorstwo głosowe

Wady gry:

  • Klasyczna monetyzacja, która obejmuje obecność zakupów i reklam.

Konkluzja: jeśli ostatnia część Cię interesuje, pomiń łotrzyków 3, nie masz żadnego moralnego prawa, zwłaszcza, że ​​powinieneś wziąć pod uwagę, że gra jest nadal darmowa i nie ma problemów z jej pobraniem.


Reklama

Nieuczciwe kumple 3 dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje Y8 na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/24 10:13
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |