Scary Hospital: 3d Horror Game Adventure
0 (0)

Scary Hospital: 3d Horror Game Adventure

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Scary Hospital: 3d Horror Game Adventure to horror dla Androida, w którym twoja postać po raz kolejny znalazła się w strasznym szpitalu pełnym mistycyzmu i strasznych stworzeń, więc jeśli lubisz tę przygodę - czytaj dalej i poznaj szczegóły.

Przygotowaliśmy grę w studiach gier Next Generation Gaming, na których koncie jest to drugi projekt, ale w zasadzie pierwszy, ponieważ projekt przed nim był dystrybuowany tylko za pieniądze, a więc nie otrzymał co najmniej znaczącej popularności, a deweloperzy, zdając sobie sprawę, że takie monetyzacje nie były Przynosi właściwy zysk, postanowił uczynić nową grę już darmową, ale dodał reklamę i możliwość wydawania prawdziwych pieniędzy.


Rozgrywka jest typowa dla bólu, a raczej historia, która przytrafiła się naszemu bohaterowi. Nazywam się Freddie i ostatnią rzeczą, którą pamiętasz - twoi krewni wysłali cię do regularnego szpitala, by leczyć, ale lekarz prowadzący zdecydował się zmienić zarówno technikę, jak i lokalizację, potem wszystko jest zamglone, a teraz jesteś w innym szpitalu, który wygląda na porzucony, ale to nie jest pierwszy rzut oka.

W rzeczywistości, przed innymi zestawami pokoi, możesz dostać się do niego tylko przez znalezienie klucza, który może leżeć na podłodze, może być ukryty w szufladzie, i tak dalej, będziesz musiał szukać wyjścia.

Chowanie się w opuszczonym budynku będzie miało trzy nieprzyjemne postacie, w tym ducha, który lepiej nie wpadnie w oko, zombie, z którym na ogół lepiej nie spotkać się i złą lalkę, która słyszy dźwięki i skupia się na nich. Więc zbadaj trasy i częstotliwość patrolowania wrogów, zbadaj lokal i spróbuj przetrwać w tych warunkach i wydostać się ze szpitala, dostałeś pięć dni i pięć nocy na wszystko, czy możesz sobie z tym poradzić?


Cechy gry:

  • Zaskakująco świetna grafika, której horrory rzadko się różnią
  • Trzy typy przeciwników z własnymi cechami
  • Pełna gra o przetrwaniu
  • Pięć poziomów trudności, na wypadek gdyby coś wydawało się proste ...

Wady gry:

  • Reklama i zakupy - typowa sytuacja

Podsumowując: gra Scary Hospital: 3d Horror Game Adventure to przypadek, w którym horror okazał się znacznie lepszy, niż można się było spodziewać, dlatego zalecamy go w celach informacyjnych.


Reklama

Pobierz Scary Hospital: 3d Horror Game Adventure 2.03 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Add New Bike Escape
Add New 2 More Enemies
Free 2 Enemies
And many many more...
Fix Ambulance Room Door.
informacje ogólne
wersja 2.03 (111)
Data umieszczenia 2021-05-07 21:11
rozmiar 36.01 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
0.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/25 08:13
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |