Ten poziom ponownie 4
4.5 (4)

Ten poziom ponownie 4

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

This Level Again 4 to gra logiczna dla Androida, w której będziesz przechodzić ten sam poziom w kółko, co może wydawać się głupie, ale nie dla tych graczy, którzy przetestowali już swoją siłę w tej dziedzinie. Tak więc po raz czwarty sugerujemy, abyście spróbowali użyć swoich splotów i rozwiązali wszystkie problemy.

Gra została opracowana przez programistę, który sam siebie nazywa IamTagir, jest także autorem ostatnich trzech części, których popularność spadła, oczywiście, w porównaniu do pierwszej części (5 milionów na milion w następnym), ale tutaj trzeba wziąć pod uwagę, że gra zasadniczo się nie zmieniła, więc że milion to już ugruntowana publiczność, która najprawdopodobniej nie będzie mniejsza.


Rozgrywka zachowała swój prosty projekt, który nikogo nie zaskoczy, zwykłą narysowaną platformówkę, a nawet uczeń może ją narysować, ale nie w istocie, w tym przypadku nie ma specjalnego znaczenia. Istota tego, co się dzieje, też się nie zmieniła, dostajesz jeden poziom dla całej gry, ale za każdym razem zadania będą nieco inne, a od czasu do czasu będą coraz trudniejsze, a tym razem deweloper zaimplementował wszystko z nowymi siłami i zastosował jeszcze więcej wyobraźni. abyś mógł wrócić do poprzedniego poziomu, jeśli to pomaga. W rezultacie gra stała się trudniejsza, a przez to zabawniejsza, ale decyzje będą wymagały nie zawsze logicznych decyzji od ciebie, czasami możesz pomóc przy okazji, ale jeśli już grałeś, szybko to zrozumiesz, ale jeśli nie, możesz zacząć od dowolnej części, ponieważ nie Nie ma tu fabuły, jednak zalecamy od samego początku i podążać za lotem twórczej wyobraźni, jeśli oczywiście jest to dla ciebie interesujące.


Cechy gry:

  • Przechodzą poziom dziesiątki razy, raz za razem
  • Nowe pomysły programistów, które lubisz.
  • Zachowane motywy projektu

Wady gry:

  • Złożoność wzrosła, ktoś to polubi, ale ktoś nie
  • Reklamy i zakupy są nadal obsługiwane, ale gra jest darmowa.

Konkluzja: gra That Level Again 4 jest logiczną kontynuacją ciekawego i popularnego projektu, który może być interesujący nie tylko dla starych graczy, ale także dla nowej publiczności, która nie miała jeszcze czasu, aby zapoznać się z tym, co dzieje się w tych murach.


Reklama

Pobierz Ten poziom ponownie 4 1.011 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
*Fix Skip button
*Fix portal to the FIN_1
informacje ogólne
wersja 1.011 (11)
Data umieszczenia 2019-01-25 13:08
rozmiar 35.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje IamTagir na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.48★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/26 08:07
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |