Underworld: The Shelter
0 (0)

Underworld: The Shelter

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Underworld: The Shelter to gra akcji dla Androida, ale w rzeczywistości jest to symulator schronienia, który z pewnością może przypominać o innych projektach tego gatunku, w szczególności Fallout Shelter, który jest najbardziej popularny w tym gatunku, z jego 10 milionami pobrań, ale porównaj nie rozpoczynamy tych dwóch projektów i będziemy rozważać nowość w izolacji.

Przygotowaliśmy grę w studiu Dreamplay Games, dla którego ten gatunek jest nowy, ale mają wiele innych wysokiej jakości i popularnych projektów, takich jak wyścig Real Moto, więc nie mamy żadnych wątpliwości co do kompetencji naszych towarzyszy.


Jak już napisaliśmy, fabuła gry rozgrywa się w świecie, który przetrwał katastrofę nuklearną. Niewielu przeżyło, a większość ocalałych jest zmuszona ukrywać się przed mutantami, przed promieniowaniem i innymi nieszczęściami. Nie da się jednak ukryć w prosty sposób, ponieważ nie tylko będziesz musiał rozwijać schronienie, ale także uzyskać wszystkie niezbędne zasoby. Oczywiście, wydobycie zasobów będzie musiało odbyć się na wyprawie, z których każda jest bardzo niebezpieczną i ekscytującą przygodą, która zagraża życiu twojej postaci i polega na walce z potworami. Jednak oprócz potworów istnieje jeszcze jeden problem - grupy osób trzecich, które przeżyły walkę o zasoby, a Ty możesz zostać ich konkurentem, co oznacza, że ​​będziesz musiał walczyć. Oczywiście, bitwy z innymi grupami są realizowane w bitwach na pvp, a inni gracze będą odgrywać rolę przeciwników, co zdecydowanie dodaje zainteresowania, ale wszystko jest zbudowane w taki sposób, że będzie najbardziej interesujące, jeśli jesteś gotowy zainwestować prawdziwe pieniądze.


Cechy gry:

  • Ekspedycje, z których każda może skończyć się cokolwiek
  • Walcz z potworami i zdobywaj zasoby, bez których nie możesz tego zrobić
  • Wyposaż swój schron przeciwlotniczy i zbuduj różne obiekty wsparcia.
  • Dbaj o swoich graczy, a oni pomogą stworzyć wspaniały zespół.
  • Twórz specjalny sprzęt i sprzęt
  • Wiele lokalizacji do badań
  • Przewlekłe bitwy w PvP

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Zakupy są również dostępne i bez nich całkiem nudne

Podsumowując: gra Underworld: The Shelter jest interesującym przedstawicielem tego gatunku, który każdy fan tego tematu doceni, a jeśli temat jest obojętny, to masz świetny symulator, więc polecamy.


Reklama

Pobierz Underworld: The Shelter 1.8.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
* Added new character packages for 'Janet', 'Jaden', and 'Vlake' in the store.
* Added new bot package item to 'OE6U' in the store.
informacje ogólne
wersja 1.8.9 (205)
Data umieszczenia 2021-06-12 12:37
rozmiar 104.48 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/27 08:09
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |