Klub golfowy: Wasteland
0 (0)

Klub golfowy: Wasteland

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Playing Golf Club: Wasteland to golf dla Androida, ale tak zwana gra jest okrutna i niesprawiedliwa, bo to arcydzieło, które, nawiasem mówiąc, zdobyło już kilka nominacji, ale to nie jest takie ważne, bo wystarczy nawet szybkie spojrzenie aby zrozumieć, jak ta gra różni się od wielu innych.

Przygotowaliśmy go w Studiu Demagogicznym, na podstawie którego jest to pierwszy i jak dotąd jedyny projekt, więc mamy wielką nadzieję, że dostanie to, na co zasługuje i zobaczymy o wiele więcej takich projektów, im więcej - tym lepiej!


Warto zacząć od opowiadania, które może wydawać się smutne, ale jeśli o tym pomyśleć, jest to bardzo ważne, a następne pokolenia mogą spotkać się z podobną sytuacją. Katastrofa ekologiczna wydarzyła się na naszej rodzimej planecie i stała się niezdatna do zamieszkania. Najbogatsi mogli pozwolić sobie na przeniesienie się na inną planetę, zabierając ze sobą najbardziej utalentowanych i potrzebnych ludzi (w rzeczywistości personel roboczy), a wszyscy inni zginęli ... Wiele nawyków na nowej planecie musiało zostać zmienionych, ale imigranci nie mogli odmówić golfowi, więc nasza zrujnowana planeta odgrywa teraz rolę ogromnego pola golfowego, gdzie fani czasami latają, aby zagrać. Wcielamy się w rolę pilota, który jest również uzależniony od gry iw wolnym czasie postanowił pójść "do domu" i grać trochę.

Jak rozumiesz, wszystkie lokalizacje rozwijają się na pozostałościach cywilizacji, więc są śmieci przemysłowe i beczki odpadów, aw tle są zniszczone lokalizacje, z których niektóre można nawet dowiedzieć się ... W tym samym czasie gra uzyskała doskonałą fizykę i niesamowitą grafikę. nawet pomimo faktu, że jest to platformówka ... Przy okazji, pomimo tego, że jest to gra w golfa, gra ma swoją własną fabułę, tylko ty możesz to zrozumieć, jeśli kupisz pełną wersję, która będzie kosztować 3-4 $ , co jest dość nie wystarczy na to arcydzieło, ale wersję demo można pobrać abs To nic nie kosztuje i nie będzie nawet kłopotać się reklamą, dlatego deweloperzy są pewni swojego produktu! A także, jeśli wypełnisz część gry w darmowej wersji, po zalogowaniu się do Google Play możesz łatwo przenieść postęp do pełnej wersji.


Cechy gry:

  • Bardzo piękna grafika, dosłownie, dzieło sztuki.
  • Unikalna i wręcz oszałamiająca klimatyczna ścieżka dźwiękowa, którą można kupić osobno w razie potrzeby
  • Trzy wątki fabularne, które można prześledzić w dzienniku pilota i słuchać radia, którego słucha
  • Wiele odniesień i czarnego humoru, które można znaleźć w lokalizacjach ...
  • Nawet bezpłatna wersja nie ma reklam.

Podsumowując: gra Golf Club: Wasteland to arcydzieło, więc nawet jeśli nie jesteś gotowy na zakup pełnej wersji, koniecznie sprawdź darmową wersję, nie pożałujesz!


Reklama

Pobierz Klub golfowy: Wasteland 1.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (4)
Data umieszczenia 2019-08-08 08:39
rozmiar 44.15 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/28 08:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |