Comzone
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Comzone to strzelanka akcji dla Androida, która przyciąga graczy od czasu pojawienia się pierwszych strzelanek internetowych, w szczególności Counter Strike lub Quake 3 Arena, a od tego czasu niewiele się zmieniło, co roku Istnieje wiele takich projektów i okresowo, niektóre z nich dosłownie oddzierają rankingi popularności. W rzeczywistości, chociaż ta gra jest kolejnym przedstawicielem tego gatunku, okazało się, że jest to nieco inny, ważniejszy i znaczący projekt.

Przygotowano grę w studio Comzone Team, która powstała w społeczności Deadzone, której celem było stworzenie wspaniałej strzelanki online z trzecią osobą, ale to nie to;) Logiczne jest założenie, że ta gra jest wyjątkowa i całkiem możliwe, że ona jest jedyną i ostatnią.

Istotą tego, co się dzieje, jest to, że programiści potrzebują testów na żywo, którzy z jakiegoś powodu postanowili nie wydawać wersji alfa lub beta gry, co oznacza, że ​​byli w stanie ukryć swoją nazwę, ale przynajmniej kilka punktów było po stronie taka decyzja.


Masz więc niepowtarzalną okazję, bez skomplikowanych rejestracji wstępnych, aby stać się praktycznie uczestnikiem projektu, który ma szansę stać się bardzo popularny, w każdym razie twórcy wyraźnie podchodzą z entuzjazmem. W tej chwili gra ma już całkiem dobrą grafikę i animację, tylko gracze są nieliczne i są problemy z teksturami, ale gra jest żywym ucieleśnieniem testowania, więc dołącz i pozostań w kontakcie z programistami, będą oni bardzo wdzięczni i najprawdopodobniej będą w stanie przygotować naprawdę znaczący projekt, który zauważysz.

Nie trzeba dodawać, że można pobrać grę całkowicie za darmo, nie ma reklam, zakupy są tym bardziej, że czysta emocja dla fanów testowania;)


Cechy gry:

  • Gra do testowania, jak często brałaś w tym udział?
  • Trzy tryby gry, wszystkie online.
  • Brak reklam
  • Brak zakupów

Konkluzja: gra Comzone to tylko krok w kierunku czegoś bardziej globalnego i zaawansowanego, jednak tym razem możesz stać się jej częścią i pomóc programistom zbudować mocne fundamenty oparte na komentarzach i życzeniach prawdziwych graczy.


Reklama

Pobierz Comzone 3.0.0.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Android 8 and above users, please manually set the storage permission in app settings to avoid a black screen. We will fix this issue in a subsequent update, for now you can manually work around it.

3 new maps : Bootcamp (DM), Cubane (DM) and Helipad (DM)
New style server list
A quick play button that takes you right where the action is
Detailed weapon statistics that lets you see where you still can improve
Healthbar now takes Health II perk into account (140%)
informacje ogólne
wersja 3.0.0.4 (30000004)
Data umieszczenia 2018-12-27 20:11
rozmiar 19.59 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/12/29 08:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |